Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek volt már olyan hogy menstruáltatok én nem volt nálatok betét vagy tampon és tiszta vér volt a bugyitok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Volt, igen. Épp apukámmal jöttem haza valahonnan, és sürgettem is, hogy érzem, hogy meg fog jönni, de végül még a kocsi ülését is sikerült összevéreznem... Utána kisikálta hideg vízzel. Ez volt az egyetlen eset, mikor nem készültem fel a helyzetre, azóta mindig van nálam tampon, betét, valami, és mikor érzem, hogy meg fog jönni (mert szokott előtte duzzadni a mellem és fájni a hasam), akkor már tisztasági betéttel mászkálok. Így nem vérezem össze még véletlenül sem a ruháimat. Amikor megyek legközelebb pisilni, akkor pedig jöhet a tampon... 21/L
2011. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem mivel mindig van a táskámban.
2011. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D ez durva és apád elött lemerted volna húzni a bugyit és feltenni a tampont ha lett volna nálad? :D
2011. jan. 9. 18:39
 4/7 A kérdező kommentje:
apád meg elrántotta volna a kormányt mert nem az útra figyelt :D
2011. jan. 9. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Az az apa beteges, aki a saját lányával fantáziál.. Szexuálisan...
2011. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki beszélt itt fantáziálásról, úristen -.- Teljesen nem a témába vág. Nem, hanem megálltunk volna egy benzinkútnál, és úgy. Amúgy meg akkor még "gyerek" voltam, én lélekben nagyon későn érő típus voltam, 15 évesen még azt sem tudtam mi az a szex :) Szóval lehet, hogy nem lettem volna szégyenlős előtte, a kényszer nagy úr.
2011. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az apja basszus. Nincs abban semmi, nem kell magad szégyellni utólag sem. Rendi volt tőle, hogy kipucolta a járgányt.


Én is jártam már úgy, hogy jól eláztam tamponnal együtt. Kórházban látogattuk a barátnőmet, a visszaúton éreztem és már nem mertem leülni a buszon.


Másodszorra pedig aikido edzőtáborban áztam el teljesen, ami azért is volt "gyönyörű", mert fehér naciban edzünk. Nem szólt senki én meg simán edzegettem. Az öltözőben vettem észre. Az ottani srácok nagyon úriemberek...

2011. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!