Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tampon vagy betét a jobb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harisnyababee kérdése:

Tampon vagy betét a jobb? (nem egészen szokványos értelemben. )

Figyelt kérdés
Sokszor szeretkezünk párommal reggel, munkába menet előtt. Ami általában elhúzódik az utolsó pillanatig. Ebből kifolyólag, nincs idő megfürdeni stb, rohanás van, h időre odaérjünk. És nem elég, hogy rohannom kell, de barátom spermája is ez alatt az idő alatt folyik ki belőlem, ami igencsak kellemetlen (mert elég sok van a dágának)..:P Legtöbbször, mire beérek teljesen elázok, nem egyszer kellett levennem a bugyimat...:S Nem olyan rég beugrott, h mi lenne, ha beraknék egy eü betétet.Bizonyos szempontból bevált, mert nem áztat el, mikor érzem, h nincs már bennem több cucc, fogom, és kidobom. Viszont amíg ott van, tiszta kellemtlen, és zavaró érzés, mert az ilyen cuccot lassabban szívja be, mint ha rendeltetés szerűen használnám.:D Ez egy picit kellemetlen érzés, de még mindig sokkal jobb, mint pl bugyi nélkül... Viszont nem tudom tamponnal jobb lenne e?Valakinek van esetleg tapasztalata, viszonyítása a dologban? Már csak azért is, mert elég gyakran kívánjuk meg egymást csak úgy spontán pl buliban és az ilyen szitukban elég gáz úgy visszamenni a buliba/társaságba, h ott egy betét a seggemen.:P(tudom, h kedvesemen kívül senki nem tudja,de engem valamiért feszélyez)ilyen szitukban simán jobb lenne a dugasz, már ha ér egyáltalán valamit...
2011. márc. 5. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
szerintem hasznalj o.b t vagy tisztasagit.Ha egyiksem jo akkor mondd meg a parodnak h ne elvezzen beled :)) vagy csinaljatok gumival :P
2011. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Én már egyszer eldugaszoltam tamponnal, pontosan ilyen helyzet volt, mint amit meséltél. Sietni kellett. A dolgát megtette, felszívta még bent a cuccot, utána kidobtam. De szerintem nem igazán egészséges, még vérzés közben sem, nemhogy "csak úgy". Ezért maradtam a tisztaságinál. Amit amúgy is sokszor hordok, mert sokszor bő folyásom van.

21/L

2011. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
tisztasági betét ;) vagy húzzon a fickó gumit...
2011. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Tampont semmiképp ne használj ilyenkor! Nálam a tisztasági betét bevált. Szex után papírzsepivel alaposan megtörlöm magam, a maradék kicsöpögő cuccot pedig felfogja egy tisztasági betét.
2011. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Tisztaságit mindig használok, de ilyenkor semmit nem ért. Az eü az általában jó szokott lenni.Annyira nem vok tamponpárti, ha nem muszáj nem azt használok, de bizonyos szitukban sokkal praktikusabb. De nem tom mi történne dugasszal, mert mint említettem a betét sem úgy viselkedik, mintha rendesen mensihez használnám...Parázok, h a dugasznál is lenne valami cink...:S Te esetleg tapasztalatból írtad?

Ja, az kizárt, h párom ne bennem menjen el, mert ez számomra teljesen alap dolog, egyszerűen odáig vagyok érte, és neki is sokkal jobb. A gumi sem járható út, mert irtózok tőle, és azt még kedvesem sem viseli el.

2011. márc. 5. 12:44
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Hát már bocs, de ha ilyen alkalmakkor is ragaszkodtok ahhoz hogy beléd élvezzen, akkor viseld a következményeit...
2011. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Viselem én, szó se róla(a gyengébbek kedvéért mégegyszer:általában jó a betét, de bizonyos szitukban nem az igazi)! A kérdést pedig azért tettem, fel, h van e valakinek tapasztalata, mert nem vagyok mazochista, és ha picit is meg birom könnyíteni a "belém élvezés következményeit", akkor mért ne tenném?!
2011. márc. 5. 13:23
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig tusolni utána. Én vagy egy intim kendővel vagy egy kis vizes vattakoronggal jól megtörölgetem magam, közben a hüvelyizmaimmal próbálom magamból kilökni ami még benn van, ez nem sok idő. Ha elég sokat kaptam, felteszek egy mini tampont, és mikor beérek a munkahelyemre, kiveszem, helyére tisztasági, akkor már elég. Van hogy simán a tisztasági is elég, ha nem volt olyan nagy a mennyiség. Szerintem azt a fél órát ki lehet bírni tamponnal, nem hiszem hogy nagy bajod lenne tőle bármilyen téren is.
2011. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Igen, én tapasztalatból mondtam, hogy akkor egyetlen egyszer, amikor tamponnal "védekeztem" ilyen kifolyós eset ellen, akkor bent felszívta a cuccot, és mikor mentem wc-re (direkt nem sok idő elteltével), akkor simán kivettem és nem volt para. De direkt leírtam, hogy még menszinél sem egészséges tampont használni, nemhogy ilyen kis semmiségre. Ezek után te döntöd el, kibírható amúgy.

21/L

2011. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, így majd én is ki merem próbálni, ha esetleg olyan szitu adódik. De én is hangsúlyoztam, h én is inkább betétet haszálok, mint dugaszt, de bizonyos szituk néha megkívánják a dugaszt, sajna. De az esete 99%-ában betétet használok, általában csak tisztaságit, amikor az kevés, akkor egészségügyit,és dugaszt tényleg csak akkor, ha nagyon muszály,főleg, mert kedvesem se szereti(az a rögeszméje, hogy árt a punci rugalmasságának, feszességének...:P)
2011. márc. 5. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!