Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet egy lányt meghódít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet egy lányt meghódítani? Mit mondjak?

Figyelt kérdés

hogy tudnám megnevettetni? mit csináljak hogy szimpatikus legyek neki?


Van egy lány aki tetszik de fogalmam sincs mit tegyek. Nem akarom hogy unalmasnak tartson.

Nem egy partymániásról van szó. Nem öltözködik kihívóan. Visszafogottabb lány.


Úgy vettem észre hogy nem igazán érdeklem. Ezen szeretnék változtatni. Nem tartom magam csúnyának, van nálam csúnyább is akinek van barátnője. Nekem miért ne lehetne?

És nekem pont ez a lány kell!


2011. okt. 16. 19:16
 1/9 The Nuke ***** válasza:
70%
a pénztárcát szedd elő
2011. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy beájulna a jelenlegi tartalmától:D
2011. okt. 16. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Azon múlik minden, h külsőre bejössz-e neki.
2011. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mesélj erről a lányról akkor tudok segíteni :)
2011. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem ismerem régóta. Egyszer már megbeszéltem vele egy találkozót, benne volt meg minden, előtte is nagyon jól eldumáltunk. Úgy gondoltam hogy sínen van minden.


Egyszer csak hirtelen lemondta, azt mondta hogy kicsit megijedt, lehet hogy túl gyors volt neki, azt mondta hogy nem akar semmit. Később beszéltem vele, igazából közömbös volt, lehet hogy meg volt szeppenve, lehet h nem is érdeklem.

Nem tudom mi velem a baj. Ha a kinézetemmel lenne gond akkor sztem szóba se állt volna velem. Ha lát akkor mindig köszönünk egymásnak, sőt mintha várná hogy ráköszönjek úgy figyel.


Szerintem nincs túl sok tapasztalata a fiúkkal de nyilván azt nem tudja hogy nekem meg abszolút nincs tapasztalatom lányokkal.

2011. okt. 17. 17:02
 7/9 raynie válasza:
A halottak szerint, nem hiszem hogy nem érdekelnéd. Talán csak fél megismerni. Próbálj úgy közel kerülni hozzá hogy közben ő is jobban megkedvelhet. Aztán ott van még az is hogy ha tényleg ennyire érdekel, akkor figyeld meg hogy hogyan reagál a környezetére, és hogy milyenek a barátai. (kiket, miket kedvel) Végül próbáld legalább annyit megtudni róla, hogy tisztázni tudd magadban miért is akarod megismerni.(lásd tisztán a dolgokat) plusz légy kedves és őszinte:D
2012. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Légy magabiztos,ne mutasd ki,hogy félsz közeledni felé. Éreztesd vele,hogy érdekel mi van vele,ha már együtt vagytok,mindig tudasd vele,hogy szereted. El sem tudok képzelni,milyen jól esik egy lánynak a szeretlek szót őszinte szívből hallani!
2014. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson mondani egy lánynak, h szereted! Vagy elijeszted, vagy vissza fog élni vele. Legfeljebb akkor kockáztathatod meg, ha ő is mondta már neked.
2014. febr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!