Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdekelnek a lányok (de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekelnek a lányok (de a fiúk sem! ). (? )

Figyelt kérdés

13 vagyok, és több osztálytársam is mondja, hogy ennek-annak a nőnek "milyen jó a segge", "jók a csöcsei", meg h "szúrná a fosóját"...

Engem ez tökre nem érdekel...Egyszerűen nem vonzódom a csajokhod, DE A FIÚKHOZ SEM!

Mit tegyek, bennem van a hiba?


2011. jan. 9. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még csak 13 éves vagy... Ennyi idősen engem is csak a foci meg a számítógép érdekelt.
2011. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Panda Péter ***** válasza:
felejtsd el az egészet, ha rágörcsölsz egy témára az mindig rossz. hidd el, úgy lettünk mi emberek kitalálva, hogy érdekelni fognak, ha oda kerülsz.
2011. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
na de fogadjunk ha 1 puncit odanyomnánk az orrodra már mindjárt érdekelne...
2011. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

engem 12 éves koromig csak a Pokemon érdekelt a Nintendón :D 13 évesen áttértem a tört wowra és most 15-17 évesen már eredeti wowozok

és kb 13-14-től kezdtek érdekelni a lányok persze beszari voltam és most is az vagyok bár már közel se annyira:)


Szal inkább wowozz te is XD

2011. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a wow a loserek sportja :D
2011. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
te vagy loser am én is wow ozok 2004 óta de a csajok már kb 10éves korom óta ha nem előbb
2011. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Látom, még mindig nem sokkal vagy több, mint 10, kedves utolsó. Írni még nem sikerült megtanulnod. Wow-os loser :)
2011. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nagyon nem érdekel :) am 16 vagyok
2011. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na, és van barátnőd? (netes nem számít!)
2011. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

barátom aki nő olyan van 1 pár de konkrétan barátnőm nincsen

és milyen már az hogy netes?

2011. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!