Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy minden 16-....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy minden 16-. éves lányt csak a fiúk, és az ital meg a nemi ösztönök érdekelnek? Lányok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 17:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
mert ezt tartják menőnek de abba nem gondolnak bele hogy saját egészségüket rontsák azzal hogy cigiznek isznak meg kábítóznak arról nem is beszélve hogy már 16 évesen lefeküdnek.Természetesen nem minden lányt érdekli mert ismerek egy párat aki nem csinálja ezt de a többsége ilyen.
2009. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%

Mér baj az ha érdekelnek a fiúk?nem minden lány fekszik is le velük ienkor..én sem...am nem csak ezek érdekelnek minket csak azakről hallani...többek közt itt is csak azt lehet hallani ami a problémánk mert azzal nem tudunk mit kezdeni...am fiatalabba és idősebbe is vannak olyanok akikat csak ezek érdekelnek

16L

2009. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%
Az én iskolámban is ilyenek vannak. Undoríttóak és szörnyen buták. Kb. 60% ilyen. De a fiúk közül is, bár ott kb 43% a deviáns. Néha elgondolkozok azon, hogy fel kéne állítani egy nagy húsdarálót és beledobálni ezeket.
2009. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%

ma 17:50


Mert inkább az iskola kéne, hogy érdekeljen, a te példád mutatja be a legjobban.

2009. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%

17:50 vagyok

Most arra gondolsz hogy nem írtam helyesn mert siettem a gépeléssel?képzeld minket az iskola is érdekel....csak mivel azzal nincs problémánk(ezt sajnos csak a saját sulimról tudom elmondani) ezért arról nem lehet hallani, csak a rossz dolgokról...és ne mondja nekem senki hogy őt nem érdekelték a fiúk ilyen idős korukban...

jah és a piálással nincs gondom, (mert nem piálok)

és a nemi ösztönök sem nagyon foglalkoztatnak

2009. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha most megnéznénk,hogy egy mai 16 éves srácot mik érdekelnek,akkor szintén ez a kérdés vetődne fel!Szóval,a kamaszok ilyenek,dolgoznak bennük a hormonok,ez természetes dolog.Jó,most ezzel nem azt akarom mondani,hogy az iskola nem fontos,mert igenis fontos,de mindenki volt kamasz,és valószínűleg fiatal korában ugyan ilyen volt,mint a mostaniak!Csak már sokan elfelejtették ezt...Itt most nem a drogos,beképzelt party-ribiket szeretném védeni természetesen,mert azért aló túloldalára sem szabad átesni...de azért apácazárdába se küldjük már szerencsétleneket ennyi idősen! :-)
2009. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
Szövegelsz pár percet arról, hogy milyen jó a szex, de figyelni kell, elmondod a védekezést, majd félbe osztod az osztályt, pl. pad sor szerint. Rendezz vitát a két csoport között arról, téma: Nem vetted be a 72 órást tabit, nem kívánt terhesség. Az egyik csoport érveljen az abortusz, a másik meg a megtartás mellett. Felteheted a kérdést a fiúknak, hogy vállalnák-e a felelősséget.. stb. És hopp, izgalmas órát fogsz adni, és tulajdonképpen nem is te tartod. :) 16/L
2009. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%
nem ide, bocsi :D
2009. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Miért van, hogy GYIK-re csak olyan primitív emberek járnak, hogy nem tudnak egy kérdést normálisan, általánosítás nélkül megírni?


"egy tizenhatodik (?) éves lány"

2009. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
2009. okt. 6. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!