Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért Taszítom a pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért Taszítom a pasikat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda..
2011. jan. 10. 15:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát szerinted létezik olyan ember a földön, aki ennyi információból meg tudná ezt állapítani?
2011. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Képet! :)
2011. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyébként egy értelmes férfinak sem a külső az elsődleges szempont egy párkapcsolat kialakításában. Szóval nem a külsőben kell keresned a megoldást, hanem a jellemedben. De mivel csak azt tudom, hogy nem vagy ronda, így más értékedet nem tudom elemezni.
2011. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csendes vagyok fiúk társaságában mar mar zavarban vagyok ... A fejem meg ha mosolygok elég depis
2011. jan. 10. 15:46
 5/19 anonim ***** válasza:

Őszintén? Mégis hogy a fenébe lehetne ennyiből megmondani?

De, csak hogy nyugodt legyen a lelked: Abból, hogy a külsőséget emelted ki magadból arra következtetek, hogy egy ostoba, felszínes liba vagy. Aki azt hiszi, a csinos popó már elég ahhoz, hogy pasimágnes legyen. Ebből kiindulva valószínű, hogy kicsit otromba a viselkedésed, esetleg káromkodsz, mint egy kocsis. (Mellesleg a ronda is elég relatív fogalom)

2011. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
...hogy lehet mosolyogva depisnek lenni?!-
2011. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát éppen ez az, hogy túl csendes vagy. A fiúk ezért sem mernek közeledni, mert lehet úgy érzik, hogy ez a zárkózottság visszautasítás is lehet.


Egyébként hogy lehet valakinek depis feje, ha mosolyog?

2011. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ezt a depis mosolygós dolgot mások mondták neked, vagy te találtad ki? Mert nem mindegy.


Ha mások mondják ezt, akkor szerintem olyan megjátszottnak tűnhet a mosolyod sok esetben. Szoktál nevetni, mosolyogni akkor is, ha pl te alapjáraton azon nem mosolyognál???


Mert én sokszor látok ilyen arcot, mikor valaki mosolyog, vagy inkább nevet, de annyira látom rajta, hogy megjátssza. Nem valami szimpatikus lássuk be.

Az ember legyen önmaga. Ha nem tudsz valamin mosolyogni, akkor ne tedd.

2011. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bocs kimaradt a nem ... Amúgy kb a fejem olyan mint király knightleynak csak nekem vékony a szám .. És nem tudom mit tarsaloghatnek a fiúkkal . Sztem ez a nagy baj . És nem nekik kene kezdeményezni?
2011. jan. 10. 15:55
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolatban gondolkozunk, akkor igen, nekik kellene kezdeményeznie, de ha úgy adódik, te is kezedbe veheted az irányítást.


Ha csak szimpla haver, barátság kialakulásáról beszélsz, akkor nem kifejezetten a fiúnak kell kezdeményeznie. Olyankor, mint egy átlagos kapcsolat kialakításában, mindkét félnek érdeklődőnek, kezdeményezőnek kell/ajánlatos lenni.


Ha pl a fiú kezdeményez, és zárt ajtókat talál(vagy lehet akár lány is, ha barátkozásról van szó), akkor kevesebb az esélye, hogy újra beszélgetni szeretne veled, így inkább olyanhoz megy, akivel beszélgethet is.

2011. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!