Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek az érzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek az érzékeny pasikat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Mire vagy érzékeny?


A lisztre, és a gabonafélékre?

2011. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát azért nem árt, ha fejlettem érzelmiinteligenciával rendelkezik, mint egy sültkrumpli... de a nyavajgósagat nem bírom!!!Én se nyüszítek mindenért, akkor a pasik se tegyék!!! Nőkből is utálom a hisztis p*csákat, de pasikbólmég irritálóbbak!!
2011. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy érzékeny? Sírsz, ha meglátod a naplementét?
2011. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja.. de azért ne legyen anyámasszony katonaja.. :S
2011. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Timi: ) ***** válasza:
100%

Igen,de nem túlzással,hogy pl. meglát egy szép dolgot és ott mindenki előtt a nyakamba borul,hogy EZ MENNYIRE SZÉÉÉÉP :) egyébként inkább legyen érzékeny,mint vadbarom.

24/L

2011. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LadyLee ***** válasza:
75%
Én a vadbaromra szavazok. :) Na jó, nem. Az ideális a keménynek tűnő csávó, aki néha (nagyon néha) mégis megcsillantja, hogy esetleg valamiféle érzelmek is lakoznak a mufurc külső mögött. Az a pasi, akit kifejezetten "érzékenyként" szoktak leírni kifejezetten taszít.
2011. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem.

legyen magabztiso, határozott, férfias, erőt sugárzó, ugyanakkor nem rossz ha romantikus (verset ír, levelet ír) de csak ha nem ilyen csöpögős, és mellette megvannak benne a fenti dolgok, mert akkor művészies hatása van..a

múgy inkább ne mert nem szeretem az ilyen szipogós-szeretek fajtákat.

2011. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

A nőknek nem a kedves, érzelmes, srácok kellenek, hanem a bunkó macsók akik semmibe veszik őket, de minimum irányítják és parancsolnak nekik. Akárhogy tagadják, akárhogy megsértődnek az ilyen kiírásokon ez így van. Ez kábé olyan mint hogy szex közben is imádják ha kicsit alázzák őket, lefogják, paskolják irányítják, aztán semmibe veszik, akik azt mondják kapásból hogy ez marhaság azért kicsit felizgultak ezt olvasva nem? Egy igazi nő sose fogja ezt elismerni, de mélyen belül tudja hogy így van. Lehet ezért kicsit le leszek szavazva de vállalom.


Egy egyébként kedves, érzékenyebb férfi

2011. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én pont, hogy az érzékeny srácokat szeretem.

Sosem értettem mi lehet vonzó egy bunkó, flegma pasiban. Messziről kerülöm őket.

2018. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!