Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik típus keltené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik típus keltené fel az érdeklődéseteket és miért?

Figyelt kérdés

csak belsőre, mondjuk külsőre mindkettővel el tudnátok képzelni magatokat.

az első:sokat beszél,néha-néha udvarias, mindenkivel "szívózik"viccelődik, lányokkal perverz módon, jó beszólásai vannak, de a nagy köztudatban szerethető bolondnak van titulálva.

a második:keveset beszél,udvarias, szokott viccelődni de mindig komoly



melyik tetszene nektek?az hogy a kettő közt az nem válasz:D


2011. jan. 10. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
a második:keveset beszél,udvarias, szokott viccelődni de mindig komoly
2011. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de miért nem az első? sokkal "vidámabb" mint a második, népszerűbb.különben kösz a választ, de az indoklást egys picit bővebben:)
2011. jan. 10. 16:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze bocs, szemelyes okokbol nem az elso. Hasonlo cipoben jartam ket evvel ezelott, akkor en az elsot valasztottam(aki olyan mint o). Durva vege lett.Most van egy olyan baratom mint a masodik.Meg soha senkivel sem voltam ilyen boldog es kiegyensulyozott.
2011. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Tudod, a legtöbb lány az 1. típussal nem tud mit kezdeni, sohasem tudja, hányadán áll vele. A 2. biztosítja az érzelmeiről, tiszteli a nőt, emellett intelligens. Család szempontjából sokkal inkább el lehet párunkként képzelni.
2011. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de a legtöbb fiatal lány rövidtávra tervez és akkor meg inkább jobb egy felszabadultabb, hevesebb viszony nem?
2011. jan. 10. 16:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az első típust választanám. Valahogy vonzódom a kifejezetten perverz, szemét srácokhoz. Addig, ameddig nem megcsalós, nincs probléma.
2011. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké köszönöm és akkor arra kérnélek titeket hogy a jövőben KORRAL EGYÜTT VÁLASZOLJATOK! előre is kösz
2011. jan. 10. 17:06
 8/10 anonim válasza:
második, lényeg a tartás és a belső szépség
2011. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!válaszokat továbbra is várok:) (kort légyszi tüntessétek fel)
2011. jan. 10. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

én a 2.kal:)

Az első lehet hogy harsány meg vicces de nem hiszem hogy komolyan lehet vele beszélni pedig az fontos egy kapcsolatban. a második pedig felelősségteljesebbnek tűnik.


15.L

2011. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!