Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi az amivel fel tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az amivel fel tudja kelteni az érdeklődéseteket egy nő a testén kívül?

Figyelt kérdés
Próbálok mindent megtenni azért, hogy csinos legyek, sportolok, nőies ruhákban járok, kihívóra festem a körmöm, bár sminkelni nem szoktam és parfümöt is ritkán használok. Úgy érzem nem tudom máshogy magamra vonni a figyelmet a testemen kívül. Mi mással tudnám? Mert tudom, hogy ez így nem valami jó.
2011. okt. 5. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy rekesz sörrel..:)
2011. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem :), de légyszi komoly válaszokat.
2011. okt. 5. 18:44
 3/13 anonim ***** válasza:

"sportolok, nőies ruhákban járok"


Ennyi elég is. Emellett olvass, ritkán egy kis parfüm ahogy írtad. A körömfestést én nem szeretem egy nőn. A kezén még talán, de a lábujjain utálom, mivel lábfétisem van és nekem fontos a természetesség.

2011. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ért valamihez.


Mivel én mérnök vagyok, az olyan dolgok tudnak lenyűgözni amihez én balfék vagyok (pl. tud játszani hangszeren, szobrászkodik, fest, stb.).


Persze ha a saját szakterületemen otthon van az se rossz, de akkor mindig benne van az emberben egy kis rivalizálás.


26/F

2011. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy veszem észre mégsem elég. Eddig ketten érezték úgy, hogy nem érdekelnek, meg, hogy szívesebben lennék egyedül vagy mással meg mintha azt várnám mikor lesz vége a talinak. De ez egyáltalán nem így volt, direkt miattuk mentem oda és azért mert érdekeltek. Nem vagyok egy csacsogós fajta lány, nem szeretek feleslegesen beszélni, hátha nem is érdekli csak eltűrné mit hordok össze. :/
2011. okt. 5. 18:56
 6/13 krameri ***** válasza:
100%

a köröm csak a nőket érdekli, ha azt fested kihívóra, azzal nem kelted fel egy férfi érdeklődését sem.

A hajad álljon jól, legyen szép, nálam az fontos. Meg a testtartás, mozgás, viselkedés...ezekkel tudod felhívni a figyelmet.

Kül. hány éves vagy?

2011. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
20.
2011. okt. 5. 19:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

egy hosszú gyönyörű ápolt egyenes, vasalt haj nekem mindig felkelti a figyelmem, amúgy meg ha a testedért teszel és sportolsz jó alakod van akkor az még egy plusz pont a sminket mega parfümöt ne csak néha használd ha már egyszer csábítani akarsz és még annyit hozzátennék h bár nem rossz ha nem beszélsz feleslegesen valakinek tetszik de bennem mindig azt az érzést kelti h unja a társaságom, le akar rázni szóval nyugodtan csacsogj amiről akarsz én szeretem hallgatni, meg én is sok hülyeségről szoktam beszélni mégis sokan kedvelik:)

20/F

2011. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hajam hosszú, barna, általában csak kiengedem vagy ha meleg van összecsatolom, semmi különöset nem szoktam vele csinálni. Magamnak vágom mert minden fodrász 10cmel többet vágott le, mint kértem. :/ Meguntam aztán vettem egy tuti ollót. :D
2011. okt. 5. 19:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha már eljutottunk oda, hogy beszélgetünk, akkor a legnagyobb pozitívum, ha velem megegyező, vagy nagyobb intelligenciája és műveltsége van.
2011. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!