Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire valószínű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Nem feküdtem le a barátommal, csak éppen hogy berakta, mindenféle fogamzásgtáló módszer nélkül. Enyhítő körülmények, hogy azelőtt legalább egy napja nem élvezett el, 4 nap volt kb. a menstruációm előtt, és szűz voltam. Ez két napja történt.

Tudom jól, hogy meg van a terhességre az esélyem. Szerintetek érdemes lenne esemény utáni tablettát bevennem? Elég nehéz lenne már megoldanom, és szerintem feleslegesen borítaná fel az egész hormonrendszeremet, mert igen kicsiny esélyét látom a dolognak. Viszont mindemellett rettegek is, mi lesz ha mégis...

16/L (Kérlek titeket, kerüljétek a bántó válaszokat, és a kérdésemre koncentráljatok!)


2011. jan. 10. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2011. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szinte 0.
2011. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ó nem kell ezt túlparázni. A sok tudatlan szokott azzal jönni, hogy rohanj 72 órásért... Ennyitől tuti hogy nem vagy terhes!
2011. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem! De legközelebb inkább gumival :)
2011. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Nagyon megnyugtattatok!

Persze, védekezni fogunk, ennek hiánya miatt nem engedtem tovább...

2011. jan. 10. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Felelősségteljes szülők lesztek, az már biztos.


Nem hiszem el, olyan k*rva drága a gumi, vagy mi van??!!

2011. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Külön kértem, hogy csak finoman...

Épp nem volt, és mint említettem, (remélem) idejében észbekaptam, és azonnal be is fejeztük.

2011. jan. 10. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:

17:17


Mit érdekel téged, hogy milyen szülők lesznek? Semmi közöd hozzá... Nem tudom mit kell mindenbe belekötni!

2011. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

17:29

Nekem végül is teljesen mindegy, csak azt nem tudom megállni szó nélkül, hogy egyáltalán gumi miért nincs a szükségleti listán felsorolva, ilyen helyzetben.

Amúgy van esély arra, hogy terhes vagy, de csekély.

Az meg külön lúzer-pont, ha szüzesség elvesztése alatt esel teherbe.

2011. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel kérdező... mi se tudtuk megállni anno. nyugi nem lesz para:)lazulj el és el is élvezhetsz 1. alkalomkor;D nálunk sikerült;) f
2011. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!