Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mi a véleményetek az alacsony lányokról?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok,és sokszor zavar,hogy ilyen alacsony vagyok,főleg hogy a legtöbb jó pasi magas,és nekem is ők tetszenek inkább,persze nem ez a mérvadó:)

Nektek az alacsony,vagy a magas lányok tetszenek inkább?pl.az alacsony lány is teljesen arányos testalkatilag,szép az arca,rendben van a feneke,melle,de van nála egy 10-15 cm-vel magasabb,aki úgyanúgy jól néz ki,melyiket választjátok?


2011. jan. 10. 16:54
1 2 3
 21/24 ^^Kadar^^ válasza:
A lenyeg szerintem hogy ha a lany helyes szep meg bejon nem nezedh hogy milyen magas en 180vagyok es volt baratnom aki150.Az agyban ugysem szamit a magassag:)
2011. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"a legtöbb jó pasi magas"

Kikérem magamnak!!! Én kifejezetten alacsony vagyok (alig magasabb nálad XD) és ehhez képest volt már jó pár bnőm is, kalandom is, szal nem tartom magam ezek után rossz srácnak. Sok nálam magasabb csaj is mozdult már rám, ami tovább erősítette bennem h mivel a magasságom nem vmi imponáló senki számára, csak nem lehetek olyan rossz pasi. Viszont engem zavar ha a bnőm jelentősen magasabb nálam, ebből kifolyólag kifejezetten rajongok az alacsony lányokért. :P Amúgy is, úgy gondolom sokkal aranyosabbak az alacsony csajok. :)


"életművész"

2011. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"életművész"

Ezen besírok X'DDDD

életművész geCC XDDDD

Bocs, csak vicces.

ÁÁÁÁáááhááháááhhháááhh :"""D

2011. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az, hogy magasság fasiszták vagytok és lenézitek a 180 cm-nél kisebb srácokat. Röviden és tömören ennyi.
2011. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!