Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamu szöveg? Van egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu szöveg? Van egy nagyon jó lány barátom, akibe beleszerettem. Régebben kavartunk és tudom, hogy bejövök neki. Azt mondja, hogy úgy érzi, hogy nem működne a kapcsolatunk, ha járnánk.

Figyelt kérdés
Most akkor ez mit is jelent? Miért nem tud konkrétumot mondani? Lerázós szöveg? Vagy még gondolkodik?
2011. jan. 10. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy lerázós szöveg...lehet, hogy még gondolkodik

ezt tőle kérdezd meg, és döntsd el, meddig jársz utána, mennyire fontos

szokott olyan kétely lenni ilyen esetben, hogy nem akarják feladni ezt a nagyon jó barátságot egy kapcsolatért, hiszen, ha nem működik, azzal a barátságodat is elveszítette

2011. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem pl ezer csaj bejön, mégse járnék vele... Kb így áll hozzá.
2011. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy úgy érzi, hogy nem működne a kapcsolatotok, ha járnátok. Teljesen őszinte volt veled.
2011. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Najó, csak így semmi indok nélkül elég rossz. Főleg ha szívesen van velem és be is jövök neki.:S
2011. jan. 11. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!