Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ti örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti örülnétek, ha a lány menne oda először hozzátok, és ha igen milyen szöveg jönne be nektek?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat légyszi, mert nagyon fontos lenne. Kösziii

L/17


2011. ápr. 6. 10:58
1 2
 1/15 Neji ***** válasza:
Igen,a szöveg mindegy ha odajön akkor már lehet tudni,h miért.
2011. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus első ránézésre, akkor teljesen mindegy a szöveg.

20/F

2011. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha egy srácnak nincs önbizalma és nem mer kezdeményezni az valószínüleg örülne neki, de az is lehet h ettől csak mégjobban zavarba jönne. Én személy szerint nem örülnék neki mert szerintem a férfi dolga h kezdeményezzen.
2011. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, a szöveg mindegy :)
2011. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nah de mégis légyszi vmi, jó ötlet nagyon kéne, mert mit mondjak ha nem is ismerem, nem állhatok elé úgy h na mizu?? Mikor még1szer se beszéltünk..
2011. ápr. 6. 11:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit mondj. Mennj el mellette,es veletlenul ejtsd le a taskadat,hogy boruljon ki belole minden. Ha udvarias segiteni fog felszedni a dolgokat.Igy mar mondhatod neki hogy koszi,milyen kedves vagy,engem ....-nek hivnak,es teged? stb.
2011. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mond a srácnak azt:"jó a pofád, kő kóla"
2011. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyszer egy szórakozóhelyen odajött hozzám egy csaj, én ott üldögéltem egy asztalnál, haverok elmentek valahova, ő meg ott volt pultos így hétvégente és szedte össze a poharakat. Na a lényeg odajött és megkérdezte hogy mi a nevem. Én válaszoltam és visszakérdeztem hogy miért, mondta hogy látott suliba és érdekelte. Na és el is ment. De innen már tudtam hogy valami van és utána már én mentem oda a pulthoz, meg aztán haza is kísértem. Szóval a lényeg szerintem ha ilyet forgatsz a fejedben, hogy ad tudtára hogy tetszel neki, és onnantól elvileg sínen van a dolog.
2011. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Persze. Mondjad, hogy mit akarsz. Különben honnan tudjuk, mi az ábra?

Én nem szoktam kezdeményezni, mert úgyse rajtam múlik.

Akit érdeklek, majd jelez valahogy, a többit már ''intézem''. Szokott működni...

2011. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia! Kata vagyok. Van még egy pepsid?


Szia! Mit csinálnál, ha tudnád h. nagyon tetszel nekem?

2011. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!