Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "félek" a lányoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "félek" a lányoktól?

Figyelt kérdés

Bármikor, amikor az utcán megyek, illetve tömegközlekedéssel utazok vagy ilyesmi, és meglátok egy vagy több lányt, szinte félelem fog el. Nem tudom megfogalmazni, hogy pontosan milyen érzés. Mindig az az érzésem, hogy rajtam nevetnek, vagy éppen csak arra gondolnak, hogy milyen csúnya vagyok...

Természetesen az önbizalmam a negatív tartományban mozog (már ha ez lehetséges), és nem mondhatnám, hogy ok nélkül.


21/F


2011. jan. 10. 20:29
1 2
 1/16 Moszuke ***** válasza:
oké, mi a kérdés?
2011. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nahát milyen furcsa én is pont ebben a cipőben járok. Látok embereket az utcán és úgy érzem engem néznek és nevetnek. Biztos azért mert tényleg csúnyák vagunk, és lúzerek. Árad belőlünk az önbizalomhiány:(
2011. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

dobj 1 képet .. ugyanis : akik önbizalma -100000000000 az nyilván úgy gondolja hogy nem ok nélkül :D

am passz én ezen soha nem gondolkodtam :D kit izgatnak a random bigék és szólok : azon röhögnek hogy a héten a 20. pasit is ki kosarazták és hogy milyen jó playboy nyuszis rózsasín táskát vettek..


19F

2011. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért félsz mert régóta nem beszéltél egy lánnyal sem, vagy egyáltalán nem beszéltél velük! Próbálj meg msn keresztül kapcsolatot létesíteni egy csajjal, összehaverkodtok max, aztán szép lassan megjön az önbizalmad is, és elmúlik a lányoktól való félelmed is talán.
2011. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez aranyos:)

Nyilván semmi önbizalmad nincs, ezt kéne orvosolni. Barátnőd van? Vagy lány barátaid? Vagy még attól is félsz, hogy ilyen kapcsolatot létesíts másokkal?

2011. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Törődj a magányba bele.
2011. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Van egy pár lány barátom, de semmi komoly. És igen, félek a kapcsolatoktól is...
2011. jan. 10. 20:39
 8/16 anonim ***** válasza:
ucsó hszelő te meg abba hogy paraszt vagy és nem tudsz írni :D
2011. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hát nemtom az msn-en beszélgetni egy csajjal, kicsit ingerszegény kommunikáció. Semmit nem használna ezzel kapcsolatban. Vagy nincs igazam?
2011. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De igazad van, ez csak végszükség esetén lehet használni!:D
2011. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!