Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves fiú vagyok és „f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok és „félek” a lányoktól. Még ölelni sem öleltem meg egy lányt. Lehet ez ellen bármit tenni?

Figyelt kérdés
A kinézetemmel nincs baj szerintem és más szerint sem. Egyszer egy lány aki nekem is tetszett megmondta, hogy tetszem neki, de akkor se tudtam csak makogni meg mindenféle hülyeséget mondani. Lány barátom sincsen, nem tudom mit tegyek. Ha ez sem megy, hogy lesz egyáltalán valaha barátnőm? Van aki hasonló helyzetben van?
2011. júl. 23. 05:18
1 2
 1/13 asddaasdda válasza:
sok ember van igy
2011. júl. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyszer el kell kezdeni!

Jobb később mint soha, de azért minél előbb!

Próbálj barátkozni lányokkal. Idővel egyre jobban megy és azon kapod magad h minden ujjadra jut 1 csaj :D

2011. júl. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is a barátsággal kezd. Az is lehet. hogy az egyik lány barátod közül kerül majd ki az akivel járni fogsz.
2011. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet, csak lányban. Annyi különbséggel, hogy van 1-2 fiú haverom, de ismerkedés terén nem megyek ezzel sokra, mert attól ugyanúgy félek más fiúktól. Röhejes, de nekem sokszor még a köszönés is nehezemre esik, annyira könnyen zavarba jövök.
2011. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 2emma2 válasza:
Én egy ideig féltem a pasiktól de amióta csókolództam egyel azóta szeretek!Próbáld ki és ráfogsz jönni h jó és élvezni fogod!
2011. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Barátkozz egy olyan csajjal vagy sráccak, aki rámenősebb, majd ő rászoktat. Évekkel ezelőtt én is kis nyuszi voltam, lett egy nagypofás barátnőm, azóta nekem is elég nagy szám van, egyáltalán nem rossz értelemben.:))

14/L

2011. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én sem tudok még köszönni sem nekik.
2011. júl. 23. 14:14
 8/13 anonim ***** válasza:

figy Napoleon Hill: A nehézségek nagy haszna

Brian tracy: Phoenix seminarium


letöltöd elolvasod/eghalgatod, és csinálod a tréninget akkor nem fogsz félni elvileg, nah most én is ezt csináltam egy ideig és használ!

f17

2011. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

most jól esne beszélgetni valakivel,ha akarsz írj egy privit majd ellátlak jó tanácsokkal :)

16L

2011. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ölelj meg engem és meglátjuk, hogy mi lesz belőle^^
2011. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!