Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "félek" a lányoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "félek" a lányoktól?

Figyelt kérdés

Bármikor, amikor az utcán megyek, illetve tömegközlekedéssel utazok vagy ilyesmi, és meglátok egy vagy több lányt, szinte félelem fog el. Nem tudom megfogalmazni, hogy pontosan milyen érzés. Mindig az az érzésem, hogy rajtam nevetnek, vagy éppen csak arra gondolnak, hogy milyen csúnya vagyok...

Természetesen az önbizalmam a negatív tartományban mozog (már ha ez lehetséges), és nem mondhatnám, hogy ok nélkül.


21/F


2011. jan. 10. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha meg már semmi nem segít, akkor irány a szextali.hu :D
2011. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

De azt tudod remélem hogy te itt nem fogsz választ kapni arra hogy miért is félsz, az édes kevés ami ide leírtál! Az se tudjuk hogy nézel ki..

Szerintem előbb magadba keresd a hibát, és ne így állj a dolgokhoz, mert így soha nem is lesz kapcsolatod! Embereld meg magadat, ne légy kislány!:)

2011. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 soma1492 ***** válasza:
100%

Szia!

mondok egy jó példát! Én úgy nézek ki mint shreknek csubakkának meg egy zsák krumplinak a mutáns keveréke, ráadásul vagyok vagy 110 kg, mindig is azt gondoltam amit te hogy a lányok csúnyának kövérnek gusztustalannak tartanak. Van egy jó hírem mindezt kedvességel figyelmességgel simán lehet ellensúlyozni. Ha egy lánnyal kedves vagy sokszor elmondod neki milyennek látod, mit találsz benne szépnek, és figyelsz arra amit mond, emlékezz rá és akkor mindig tudsz majd vele miről beszélni. Ne arról szövegelj ami téged érdekel, vagy hogy te milyen vagy ha kérdezi akkor válaszolj rendesen de ne kezdj regénybe. Fogadd meg a tanácsomat mindig kérdezz a lánytól mit szeret, mit eszik, mik a kedvenc állatai zenéi filmjei ilyenek, és közben jegyezd meg amit mond mert ebből lesznek újabb kérdéseid. A lányok szeretik hallani a saját hangjukat, szeretnek magukról beszélni, és odavannak érte ha valaki érdeklődik irántuk. Az fontos hogy ezt komolyan tedd mert ha megérzik hogy nem komolyan érdekel hogy a cicája mikor aludt utoljára akkor gáz van. Ha így teszel akkor sok lány fog téged választani a macsó csávók helyett, mert azokat nem érdeklik a nők fejében levő dolgok legfejjebb a testük meg a szex ami nem rossz csak az a macsó srácoknak való. Az msn meg jó ötlet ott nem leszel annyira zavarban és begyakorolhatod a beszélgetést a lányokkal. Ha akarod hogy segítsek még, itt a mail címem írjál soma1492@gmail.com ha tudok segítek. És a lényeg az élet nagyon rövid ne szarakodd el azzal hogy azt gondolod félsz a lányoktól mert akkor csak elpocsékolod az idődet és amit most óriási problémának gondolsz azon 10 vagy 20 év múlva csak mosolyogni fogsz, figyi bicajozni is meg járni is csak úgy tanultál meg hogy közben vagy 100 szor pofára estél de most tudsz igaz, na ha szerelmet szeretnél meg szexelni akkor ess pofára 100 szor de sza.rd le mert a 101 dik beenged a szívébe és utánna a bugyijába és akkor meglátod hogy mennyire megérte a 100 pofára esás. Szóval csajozásra fel, és ha be vagy fosva mindig jusson eszedbe amit mondtam meg kérdezd meg mit veszíthetsz pl a f.arkadat biztos nem fogják levágni akkor meg?

Ügyes legyél és lesz csaj bőven!

Szia!

2011. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az előbb fenéztem a szextali.hu-ra, elég érdekes kis oldal, talán érdemes ott próbálkozni...:D
2011. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fel kéne nőnöd!
2011. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyébként én is ebben a cipőben járok és csak annyit annak a srácnak aki a hosszú szöveget írta hogy esetleg azért nem mernek az ilyen típusú fiúk odamenni csajokhoz mert az önbecsülésük így is a 0 környékén mozog és ha még egy pár csaj mégjobban lerontja<- na szóval ezért inkább meg sem probálják
2011. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!