Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit érez irántam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit érez irántam és iránta, és egyáltalán kit szeret jobban?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy fiatal aranyos tanárom, aki tetszik nekem, és úgy érzem én se vagyok neki közömbös. E-maileztünk, mosolygunk egymásra,mindig kedves velem, versenyeken mindig én vagyok az első, aki eszébejutok, érdeklődik felőlem. De van egy másik csaj, akivel többet viccelődik, meg egyszer leszupernőcizte(tanulményi eredménye miatt)... Tudom, hogy nem szerelmes belénk, mert mégis 11 év korkülönbség...:) de kíváncsi vagyok, hogy szerintetek kit bír jobban kettőnk közül. Én is nagyon jó vagyok tantárgyából
2009. jan. 30. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezekből az infokból nem derül ki , hogy kit bír jobban. Mesélj még szitukat.
2009. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat egyszer voltam az egyik bevasarlo uzletbe es talalkoztunk es megbokott a kosaraval...:)) es mosolygott szal egyszóval kötekedett...akkor egyszer egy komoly problémám volt és hozzá fordultam és akkor nagyon nagyon kedves volt velem, meg én írtam neki szülinapjára levelet h boldog szülinapot :) és egyszer rámmutatott, hogy én menjek térképért... meg volt hogy suli előadás volt egymás mellé keveredtünk és elkezdett velem beszélgetni.. de a másik csaj meg táncol és elkezdi hűha , nem semmi :))
2009. jan. 30. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
ezek egy ártalmatlan tanár -diák kapcsolatba beleférnek... nem hiszem, hogy többet érezne, mint egy átlagos tanár-diák viszony
2009. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!