Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érez irántam és én mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam és én mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban, akivel nagyon jóba vagyok. 1ik osztálytársam szerint tetszem neki. Először nem hittem neki, de mostanába én is úgy veszem észre h talán igaza van. Sokat vagyunk együtt szünetben, néha véletlenül hozzám ér amikor ad vmit, vagy van amikor nem véletlenül, pl a múltkor felraktam a lában az asztalra ö meg belemarkolt a térdembe(nem erősen csak poénból). Az a baj h nem tudom h nekem tetszik-e. Lehet h ez most furán hangzik, de eddig barátként néztem rá,de most h talán van lehetőség h több is legyen köztünk, mindta megtetszett volna mint fiú. Nem vok biztos az érzéseimbe. Másrészt viszont nem tudnám elképzelni h 1 oszttársammal járjak... Mert ha nem jönne össze a kapcsolat akkor tudnánk-e utána ugyanolyan jó barátok lenni mint előtte? Egyébként van egy másik fiú aki nekem tetszik de nem biztos h abból lesz vmi. Nem tom h most tetszik-e az osztálytársam, mert a másik fiú nagyon!!! Tetszhet egyszerre kettő?
2009. márc. 16. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem biztos hogy tetszel annak a srácnak.

Bár én osztálybelivel nem járnék.Maximum csak akkor amikor már csak 1 pár hét van az iskola végéből.mert utána már nem gond hogy látni kell minden nap

2009. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

100% hogy teccel a srácnak,

persze hogy tecchet egyszerre kettő ez természetes...

Próbáld magadban tisztázni h. mit érzel az osztálytársad iránt, ha érzed hogy teccik, vagy netalántán szereted akkor próbáljátok meg eggyütt. és hátha jólesz :)

én a volt barátommal még mindig ugyanojan jóba vagyok mint eddig.

ha nem működne a kapcsolat beszéljétek meg h. maradjatok jó barátságba. semmiképp ne váljatok el haraggal.

2009. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!