Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szakít a barátjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít a barátjával ha egyszer irántam érez "úgy" és nem iránta?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vannak, de az utóbbi időben megromlott a viszonyuk, a lány a szakítást fontolgatja, de valamiért nem tud dőlőre jutni...a barátja most kapar nála, de a csaj már belefáradt....mindeközben mi ketten nagyon jól elvagyunk....


Attól félek megint én szívom meg...


2010. ápr. 12. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Az lehet!
2010. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz ez tényleg hasznos válasz volt
2010. ápr. 12. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy Te szívod meg. Azt vártad hogy valaki konkrétan megmondja, hogy mi fog történni? Ezt nem hiszem el. Akkor inkább jósoltass magadnak.


első

2010. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem mond igazat! Szerintem csak hülyít titeket. Ha nem szeretné, simán szakított volna vele.
2010. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A hangsúly azon van, hogy régóta együtt vannak. Rengeteg a közös emlék, kötődnek egymáshoz. Ha sokáig jó volt, akkor azt reméli, hogy újra olyan jó lehet vele. Egy ilyen kapcsolatból nehéz kilépni. Veled jól elvan, mert gondolom, te törődsz vele és figyelsz rá, ami a megromlott kapcsolatából hiányzik, viszont azt nem látja benned, amit a másik srácban (pl. nem tud veled elképzelni egy hosszútávú, kiegyensúlyozott kapcsolatot). Ezért nem akarja feladni a biztosat a bizonytalanért. Szerintem mondj le róla és keress mást.
2010. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!