Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk számotokra milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk számotokra milyen egy "harcias"csaj?

Figyelt kérdés
Hogy képzelitek el?Mit csinál XD Bejön nektek az ilyen?
2011. jan. 10. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Erre csak ezt tudom írni:-Mit kell mondani egy vérző szájú nőnek?-Semmit, mert már kétszer elmondtad.

Szóval a "harcias" nők mindig beleszaladnak egy csukottenyeres pofonba, úgyhogy csak nyugi.

2011. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:
visszataszító.. amúgy valami olyasmi mint a húgom pár éve.
2011. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hat nem.

volt egyszer ilyen. igy gepeztem es igy lokdosott, meg lokdoste a szekem, verte az asztalt. valamint kiharapott egy darabot a karombol is xD

2011. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Be mer menni a gyógyszertárba óvszerért vagy gombaölőért. :D


Vagy például a keményen sportoló csajok. Főleg küzdősportok. Büszkeséggel töltene el, hogy a barátnőm meg tudná verni az összes haver csaját, ha rendeznénk egy házi barinő-ketrecharcot. :D


De igazából bármilyen sportnak is hatalmas előnyei vannak. Csak jót tesz minden szempontból nőnek, férfinak egyaránt.


Amúgy a közgondolkodás, köznyelv szerintem inkább a veszekedős, verekedős, tépkelődős csajokat nevezi harciasnak. :(

2011. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

harcias ?:D hogy nem 1 nyúl :D ha kell oda csap :D nem rossz az :D persze vannak feltételei

legyen értelmes jófej vicces miegymás ami kell a sablon szerint :D az is jól jön ha szép :D stb ha mellé harcias és hatalom mániás az nem baj legalább nem lesz uncsi [párkapcsolat téren] én személy szerint abszolúte bukok az ilyen típusra :D persze nem a disco patkány cigány fajtára :D szép fehér punk csajok :D halvány vörös haj :D meg minden ami kell :D gyönyörű :D és érdekes :D tökéletes alany 1 bele bolondulásra :D


19F

2011. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én inkább vagánynak nevezném azt a típust, akit kedvelek. A szimplán erőszakosakat, vagy agresszíveket nem.
2011. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

hát az előző csajom K1-ezett. aztán amikor az előző csajom nevén szólítottam kiakadt. kaptam 1 olyan pofont hogy 1 hétig pörögtem.

ez durván harcias.

2011. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!