Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy keltsem fel a korombeliek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel a korombeliek érdeklődését?

Figyelt kérdés
Teljesen normális csaj vagyok, de 18 éves létemre, mindenütt a 25 év és efölötti pasasok találnak meg. Nekem meg 20 az a határ, ami belefér, nagyon maximum a 22, a srác egyéniségétől függ. De mégis mitől lehet ez? A korombeli srácok ált csak megjegyzik, hogy "jó csaj" vagyok, és ezzel kész. Mit tehetnék?
2011. jan. 11. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján nincs az az ember, aki használható választ tud adni.
2011. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet ide magadról aztán megmondom miért őket vonzod.De amúgy én megfordítanám a kérdésed.Inkább a 25 év körüliek szeretnek a te sekély, 18 év körüli vizedben horgászni.Hamarabb van nekik kapás, mert ők már "nagyfiúk".:) 27/F
2011. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyávák a 20-22 éves pasik . Túl jó vagy . Vegyél vissza kicsit , vagy mutatkozz fiatalabbnak :)
2011. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, tényleg szűken mértem az infókat, csak betelt a pohár, miután egy 34éves fazont kellett levakarnom magamról, akinek elmondása szerint velem majdhogynem egykorú lánya van... megáll az észXD na, szóval, képet nem akarok felrakni, de nem szoktak idősebbnek nézni a koromnál, nem is viselkedek kihívóan, ezért nem is értem. Lehet benn valami, hogy a srácok manapság túl félénkek, az idősebb pasik meg nem tudom milyen Don Juannak képzelik maguk... Esetleg valami tipp, hogy HOL lehetne ismerkedni, ahol legalább esélyes, hogy valami velem egykorú srác talál meg?:S
2011. jan. 11. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:

A komolyabb, vagy inkább a lazább csajok közé sorolnád magad? A barátiköröd részét többnyire csajok, vagy pasik teszik ki? Ha csajok, akkor az arogánsabb, pasikoptatósabb fajtából, vagy "mindenkivel kamatyolok"félék?


Tdunál linkelni egy lányt, aki hasonlóan van felöltözve, mint te általában?

2011. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyiknek se mondanám magam, olyan átmenet, szeretek hülyülni, bulizni is, de ha kell tudok komoly is lenni. Inkább lány barátaim vannak, olyan "lazán flörtölős" típusok többnyire, én egy kicsit zárkózottabb vagyok pasik közelében (egyszer pofára estem), ez tény. Ha csak úgy elmegyünk vhová ilyesmiket hordok:

[link]

[link]

[link]

[link]

Buliban meg vmi ilyesmit:

[link]

[link]

csak nem latex nacival, hanem sima farmerrel, és nem nézek ki olyan jól, mint a modell csaj:D

Remélem, tudsz valamit ötletet mondani, mi lehet a baj:)

2011. jan. 12. 10:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek a cuccok már nem a kislányos kategóriába tartoznak, ha ehhez még hozzáteszem, hogy nem is tűnsz az eddigiek alapján sugárzóan hülyének, nem csoda, ha a korodbéliek nem mernek kezdeményezni.


Egy 18 éves srácnak még egy olyan lányra van szüksége, akinek elég egy Nici-s maci karácsonyra. Az értelmes, felnőttesebb gondolkodású csajok már egy másik liga.


Javasolni ezek után csak annyit tudok, hogy ha van korodbeli srác, aki tetszik, akkor próbálj meg kezdeményezni.

2011. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!