Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszek a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek a normális embereknek?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy csak zizikesek próbálkoznak nálam. Teljesen normális a külsőm, otthon azt mondják szép lány vagyok. Az is igaz, hogy furcsán viselkedek, de ez még nem magyaráz meg semmit sem.
2011. jan. 11. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet, így hogy válaszoljunk?
2011. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti a furcsa viselkedés pont megmagyaráz mindent, mit gondolsz mért vonzol más furcsa viselkedésűeket? Nem a szép szemed miatt...
2011. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha ők zizisek, te meg furcsa vagy, akkor biztos meglátnak benned valamit. A kettő nem áll túl távol egymástól.


Egyáltalán mi az hogy furcsa a viselkedésed?

2011. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Képet netre nem rakok fel magamról, meg ami készül rólam az mind csúnya lesz. Külsőre: átlagos súlyú, arcú, alkatú vagyok, hosszú festett narancssárga hajjal, szemöldökkel, meg kék szemmel. Viselkedésre meg nem tudom, csak azt hallom vissza másoktól, hogy fura vagyok, és kíváncsiak lennének rá, hogy mi van a fejemben. A zizikes fiúknak a gondolatától is rosszul vagyok már, annyi lelki nyomorék, zizikes ember próbálkozott már. Nagyon elegem van belőle, mert az első pillanattól kezdve elkezdenek nyafogni, és az életük kilátástalanságát ecsetelni.
2011. jan. 11. 11:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy talán furcsán mimikálok, mint egy rajzfilmfigura.
2011. jan. 11. 12:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt akarod, hogy észrevegyenek a normális emberek is, közben narancssárga a hajad.

Elgondolkodtató, nem?

2011. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jobban mondva élénk rézvörös:D Egyáltalán nem néz ki borzasztóan, mint ahogy első olvasásra hangzik. Rengetegen irigylik, mindig megállítanak és megkérdezik, hogy mivel festem, amiért ilyen jó a színe.
2011. jan. 11. 12:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor a lila szkafandereddel lesz a baj.
2011. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Simán hülyének néznek. Bocs, ez az igazság. Mondjuk donald kacsás pofavágással és narancssárga hajjal ezen én nem csodálkoznék :DDD
2011. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Milyen lila szkafanderrel?
2011. jan. 12. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!