Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem akar tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem akar tőlem valamit a legjobb barátom. Hogy derítsem ki? És hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

2 éve ismerem, a tesójával jártam fél évig (de ez már elég rég volt)...

eddig semmi jel nem utalt volna rá,hogy akar tőlem valamit, pár hónapig nem taliztunk de most újra és elég fura volt..megfogta a kezem és úgy sétáltunk,csak úgy átölelt elég gyakran...megkért,hogy majd menjek el a munkahelyére,mert tetszik neki egy lány ott,hogy segítsek féltékennyé tenni és ilyen randiszerű programokra hívott (mozi,aquapark) elég fura...hogy derítsem ki,hogy akar-e valamit? azt mondja más tetszik neki...de ez mégis eléggé úgy tűnik,mintha közeledni akarna hozzám. és én nagyon szeretem de csak barátként és nem szeretnék tőle semmit. 20/L


2011. jan. 11. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Akarsz tőlem valamit?
2011. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!