Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemét vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét vagyok, ha csak a legjobb csajokkal haverkodok?

Figyelt kérdés
Én csak a legszebb lányokkal szoktam barátkozni. Úgy érzem, hogy ártana a rólam alkotott képnek, ha csúnyább lányok oldalán mutatkoznék akárhol. Így persze kevesebb lány barátom van, de ők legalább szépek.
2011. nov. 1. 22:13
1 2
 1/15 Walk With Me ***** válasza:
82%
A rólad alkotott képet... ki a fszom vagy Te? Nem a külső dönti el ki milyen ember.
2011. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem is szemét vagy, de felszínes az biztos (szerintem)

és miért érzed, hogy ártanak a rólad alkotott képnek? lehet, hogy pozitívan hatna, mert legalább lenne ész is a bandában

2011. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére én elég intelligens vagyok, ezzel nincs gond. Egy kicsit elitista vagyok.
2011. nov. 1. 22:20
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
na de nem válaszoltál a kérdésre, miért pont a szépek "méltók" hozzád? és ki dönti el, hogy ki a szép? és mi volt a kérdéssel a célod? mert nyilván nem tudunk az ellenkezőjéről meggyőzni...
2011. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogy ki szerint? Természetesen szerintem. Nem, nem tudtok, csak a véleményekre vagyok kíváncsi.
2011. nov. 1. 22:24
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

a szemét én vagyok:

Ugyanis én nem haverkodok a szép lányokkal,a haverkodással ugyanis kitörölhetem a se.ggem.szélsőségre megyek :mident vagy semmit.de aki csak haverkodik/barátkozik a (szép)lányokkal az olyan mint aki csak a szaglásig jut el a borkostolón

2011. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
és te a legszebb fiúk közé tartozol?
2011. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy szemét, csak felszínes. De én megértelek. Én abban a tekintetben vagyok elitista, hogy csak okos emberekkel barátkozom. Mert nem bírom elviselni a hülye, lassú észjárású embereket, pedig a hülyeségről ugyanúgy nem tehet valaki, mint a csúnyaságról. Szóval,ha van így is elég barátod, akkor nem kell változtatnod.
2011. nov. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

érdekel milyen típusú lányokat tartasz szépnek.

linkelnél egy képet? nem kell konkrétan egy havercsajról, csak valami hasonlót.

2011. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Degu Höri Fan DHF válasza:
nem vagy szemét de azért eléggé felszínes vagy. nincs azzal baj hogy ha a szép lányokra buksz bár szerintem ha egy okos de nem olyan szép és egy hülye de szép lány között kellene választanom akkor én inkább az okost választanám.de szerintem ezzel te is így vagy.
2014. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!