Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eldobhatom a szakirodalmat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldobhatom a szakirodalmat a párkapcsolatok és a szexualitás témájában?

Figyelt kérdés

Mivel gyakorlati téren elég tapasztalatlan vagyok, azért sokat olvastam a témában. Viszont amikor ide, a GYK-ra írtam, volt olyan, hogy kinevettek a tájékozatlanságom miatt.

Hja, nekik könnyű, mert a valós életből tudtak szerezni tapasztalatot, nekem viszont összesen kettő rövidebb kapcsolatom volt.

Szóval az egyik problémám: a női szexualitást meglehetősen sziruposan állítják be. Eszerint kizárólag érzelmi alapon megy, ha mégis vadulna, az a párja hibája, és a többi, és a többi. Egyszóval rengeteget szépítenek rajta, a könyvek és az anoním felmérések is.

A másik, hogy minden fiú az anyjához hasonló társat keres magának. Erre annyit, hogy a két barátnőm és azok a lányok, akik tetszettek nekem, még véletlenül sem emlékeztettek anyámra, sem külsőre, sem természetben. Mégis mindenhol ezt szajkózzák.

Ez csak két példa volt, de biztosan találnék még.

Ti mit gondoltok a kérdésemről?


2011. jan. 11. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlságosan boncolod a témát. Nagyjából van benne igazság, de ... tényleg csak nagyjából...
2011. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A másik, hogy minden fiú az anyjához hasonló társat keres magának."


Nem egy ezelőtt 100 évvel publikált pedofil állat (a.k.a.: Sigmund Freud) szakirodalmát kellene olvasnod, hanem frissebbet. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor feküdtem le nővel, de szexuális tanácsadásban még senki nem szólt le hogy hülyeséget mondok, inkább dicsértek!

2011. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Freud bácsi azért nem volt ám olyan vad mint gondolod, lehet neked kéne olvasni tőle, sztereotípiák helyett.,
2011. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző: Azt nem tudom, hogy pedofil állat volt-e, de a tudományos metódust mellőző hipotetizálás nagyon ment neki.
2011. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És arról mit gondoltok, hogy a női szexualitás témájában még most is rengeteget finomítanak a valóságon?

Mármint azon, hogy ők is emberből vannak, ebből következően szoktak úgy cselekedni, ahogyan a szakírók szerint elvileg csak a férfiak szoktak.

2011. jan. 11. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!