Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a testvéreddel gyakorol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a testvéreddel gyakoroltad a szexualitás bármely részét? Például csók. És ha igen, rajta és rajtad kívül ki tudd még erről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
NEM NEM NEM NEM NEM NEM! ez beteges!
2011. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
fúj :S ez undorító bmeg
2011. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Ki kéne húznod a fejedet a tévéből és az internetről áradó szeméthalmazból, és akkor tudnád, hogy normál ember nem csinál olyat egy rokonával sem!
2011. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
nem, b*zd meg. minden oké nálad?-.-
2011. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Ki kéne húznod a fejedet a tévéből és az internetről áradó szeméthalmazból, és akkor tudnád, hogy normál ember nem csinál olyat egy rokonával sem!"


Éppen hogy a tévében nem csinálják. Vagy csinálták amíg néztem. kb. 2000-2001. Egy két (sok) nem túl bőbeszédű lány ismerek aki csinálta.

2011. júl. 22. 13:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Ő-ő... nem. A fogadott testvéremmel sem. Kicsit sem.

És nem vagyok se prűd, se semmi, de a tesóm, b@zdmeg, akkor már inkább a szomszéd srác, aki rimánkodik, hogy sz@pjam már le...

Ha meg ilyenek a haverjaid, hát hajrá... de ez gáz.

2011. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"a tesóm, b@zdmeg, akkor már inkább a szomszéd srác, aki rimánkodik, hogy sz@pjam már le..."

Hát ezen jót nevettem.hány éves a szomszédod neked hogy ilyet kér?

2011. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez csak cigányéknál szokás, sőt hagyomány.
2011. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

15:18, 21 és nem pont a szomszédom, de kb annyira ismerem.

:-) Örülök, hogy megnevettettelek!

Szép napot!

2011. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Amúgy ne bántsuk cigányokat mert ott ez egy roppant nagy bűn! A nem keresztény romák közt elő fordul és tény máshol húzzák meg a határt. De ez inkább a polgári elitre és a alul iskolázottakra jellemző. Na az utóbbiba kategóriába bele esik sok cigány is, még is az csökkent értelmű munkások közt gyakoribb.


Ne haverok csinálták (a környezetemben), mert én csak lány barátaimtól hallottam és láttam ilyent, igaz ha nem lány-lány testvér volt, akkor volt ott fiú is de én csak egyet ismertem azok közül az is csak látásból.


De amúgy nem ritka, voltam co-terapeuta is, ott is meséltek bőven.

2011. júl. 22. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!