Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S Mit tegyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Mit tegyek, hogy jobban szeressenek a fiúk?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsa kérdés.

Szép lányok vagyok, bár nem a legszebb, de nekem megteszi. Már csak egy a gondom, hogy nem vagyok elég nyitott. Szívesen várok minden választ, hogy hogyan legyek csajosabb és hogy nektek, hogyan sikerült megváltozni, esetleg, hogy csináljátok, hogy ilyenek vagytok.

Tényleg nagyon szeretnék egy fiút, de nem tudom mit kéne tennem.

Köszönöm előre is!


2011. jan. 11. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
tedd szét a lábid:S
2011. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem ilyen válaszokra vagyok kíváncsi! :))
2011. jan. 11. 20:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Pedig az elsőnak van igaza...
2011. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát igen először nyílj meg az emberek felé barátkozz sokat aztán majd jön egy srác és....
2011. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Te magad adtad meg a választ: nem vagy elég nyitott. Hát legyél nyitottabb! Bár tudom, nem olyan egyszerű ez. Én is ilyen vagyok.


Hogy legyél "csajosabb" úgymond? Hát, például hogy öltözködsz? Öltözködéssel lehet nőiesebb az ember, de ez csak az egyik összetevője a dolognak. Ez tök közhelyesen hangzik, de legyél magabiztos, mosolygós, szeresd magad, és akkor meglesz a pozitív kisugárzásod is. Nálam ez bejött. Amióta nőiesebben öltözködöm, tudom magamról, hogy jól nézek ki, azóta magabiztosabb, kedvesebb, mosolygósabb vagyok -- kapom is a pozitív visszajelzéseket bőven. Ezt javaslom Neked is.


Sok sikert! 26/N

2011. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a normális válaszokat! :)) Nőiesen öltözködöm... valamennyire... :DD
2011. jan. 11. 20:54
 7/14 anonim ***** válasza:
nem minden esetbe jó ha szeretnek a fiuk:Ssokan szerethetnek meg ugy és elég szar ha mindenkit visszakel utasitanod:/ hidd el
2011. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Öltözz szexin, légy rámenős, és gátlástalan.Ezzel talán azt is sikerül elérni, hogy több fiú egyszerre megrakjon....az tetszene gondolom.Mennyi hülye "nő" van.
2011. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, nincs igazad. Én (26/N) szexin öltözködöm, de nem közönségesen. És nem, nem az a célom, hogy mindenki megrakjon. Hanem hogy több lehetőségem legyen az ismerkedésre. Ez nagyon nem ugyanaz!


Most mi rossz van abban, amit a kérdező írt? Nyilván ő is keresi a párját, de ehhez először megfelelő számú ellenkező neművel meg kell ismerkednie, hogy minél nagyobb mintából tudjon meríteni. Ebben mi rossz van?

2011. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy arra vágyik hogy jól "megrakják"...

Szerintem NE légy rámenős, mert azt nem szeretik a fiúk! Légy önmagad! Mosolyogj!!! :) Hidd el ez bejön a fiúknak!

A külsőd illetően, legyen saját egyéni stílusod! Ne akarj feltétlenül mdgváltozni!!!

2011. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!