Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy a fiúk jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a fiúk jobban szeressenek?

Figyelt kérdés
Barátot (fiút) szeretnék kell a férfi az életemben lehet hogy még csak 14 vagyok de még is nem bírom ki segíts még nem volt barátom de nem is az a baj hanem hogy nem bírom fiúk nélkül és még nem is azért mert hogy olyan menő hogy most nekem pasim van hanem azért mert egyszerűen annyira kívánom már hogy megcsókoljon hogy megöleljen stb . SEGÍTS lécci
2009. nov. 5. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tudom h nem minden a külső de azért jo lenne tudni h h nézel ki ird le légyszives:)
2009. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hmm lehetnél egy kicsit kihívóbb,bár nem tudom hogyan is öltöszködsz és nem tudom hogyan nézel ki.

Cici ki (ha van )

Popsi ki

Has be

öltözz lengén stb stb

Am most olvasom hogy 14 vagy ,ha rám hallgatsz nem kell pasi a te korodban.Csak a baj van velünk :)

2009. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Írj privit ;) Meglátjuk mi lesz.. Tanácsot tudok adni én is.

15/f

2009. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szokásos kamu kérdés. Eleve egy ilyen fiatal lányra még százával kéne hogy menjenek a pasik. Ha meg nem mennek akkor valami gond van vele. Szóval ilyen kérdés hogy vágyik egy pasira ilyen nem létezhet.
2009. nov. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

03: 30. szerintem neked nincsen igazad. miért ne létezhetne?


Amúgy szerintem nem kell feltétlenül kihívónak lenned. nemmindenkinek az jön be. Én a helyedben csak önmagamat adnám. lehet h elcsépelt szöveg de igaz.!

2009. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!