Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a barátomnak kedveskedni? Minek örülnek a fiúk igazán? Több mint fél éve vagyunk együtt egy 15 éve lány

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 11:45
 1/4 anonim válasza:
100%
Attol fugg milyen ertelemben. Volt mar sexualis kapcsolatottok? Eleg keveset irtal igy nehez a valasz. Milyen ertelemben akarn neki kedveskedni?
2009. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát szexuális kapcsolatunk még nem volt szval még nem feküdtünk le egymással!hát ugy gondoltam h örülnek-e ha pl táncolnak nekikmeg ilyenek??
2009. jan. 31. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Biztosan orulne es adok 1 tanacsot neked ha szereted ot akkor ne mutasd ki minden eroddel hogy mennyire oda vagy erte, mert visszaelhet a dologgal, szal mutasd ki de csak 1 bizonyos mertekig, en is igy voltam tulsagosan kimutattam es vannak fiuk akik ugy erzik hogy sok ha nagyon nyomulsz erted mire gondolok. szoval kedveskedhetsz neki peldaul ugy hogy puszilgatod es kulonlegesen basz vele de en legyen rendszeres hagyd hogy o is bizonyitson. En is szoktam kedveskedni a baratommal olyankor szepen beszelek vele, mondom neki h kicsim meg h szivem es simogatom, es neha sex, de nem tul surun, de maskor van hogy epp azt varom hogy o is legyen kedves ezert varom hogy o kozelitsen, nallunk ez kolcsonos. Remelem jol fogalmaztam:) sok sikert. Ereztesd vele hogy szereted. ja es en fel ev utan mar ugy erezetem hogy megbizok benne annyira hogy neki adtam a szuzessegem, o volt nekem az elso, es meg mindig egyutt vagyunk 19 honap ota jarunk. szoval nem akarlak surgetni de ha ugy gondolod h komolya a kapcsolat es kimutatja amit erez akkor lehet sex. mondjuk kb en is anyi idos voltam mit te 15 es fel amikor elvesztettem. most 17 vagyok. szoval hallgass a szivedre
2009. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ sokat segítettél nekem!!!és ígérem megfogadom amiket írtál:)
2009. jan. 31. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!