Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha neked régóta teszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neked régóta teszik egy lány, és összejön egy sráccal, akit pár hete együtt ismertetek meg, ezt hogyan élitek meg?

Figyelt kérdés

"Hogyan éled meg, mikor a lány, aki tetszik neked, és akivel régóta ismeritek egymást, összejön egy olyan sráccal, akit te is pár hete ismertél meg, szintúgy, mint a lány?" (Ez lett volna az eredeti kérdés, csak az oldal problémázott valamiért rajta.)


Velem ez történt, és azt furcsállom, hogy nem érzek különösebben semmit. Se irigységet, se féltékenységet, semmit. Azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy a csaj inkább külsőre tetszik, mint emberileg, úgy hogyan is mondjam....elég egyszerű. Én viselem túl jól, vagy ez a helyes reakció?


2011. jún. 13. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azért minimum kicsit csalódott lennék.
2011. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk én az elutasítást sose úgy fogom fel, hogy én nem vagyok elég jó, hanem, hogy jelen pillanatban nem rám van szüksége.
2011. jún. 13. 16:55
 3/5 Argloss ***** válasza:
Ha csak külsőre tetszik, akkor érthető, hogy miért nem sajnálod. Van még sok szép lány. Amúgy se próbálkoztál nála soha, szóval teljesen mindegy...
2011. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy levelet írtam neki, hogy nagyon tetszik külsőre, mivel mindenképp tudnom kellett, hogy bejövök-e neki vagy nem. Persze ment a megmagyarázás, hogy nem akar megbántani, stb. de a lényeg a nem volt. Azt szintén leírtam, hogy szerelmes nem vagyok belé, csak nagyon tetszik. De mivel nemet írt, így megszakítom vele a kapcsolatot, hiszen emberileg úgymond nem vesztek semmit.


Csak azt furcsállom az egészbe, hogy nekem mennyire elő tudta adni, hogy őt mivel egyszer megcsalták, ezért soha nem fog tudni megbízni a férfiakban, ő mindenkivel ilyen elutasító, mint velem, és őt mindenki csak megdugni akarja. Erre pont olyan gyerekkel jött össze, aki hasonló szinten van, mint ő, vagyis jól néz ki, de emberileg szintén nem valami nagy szám. Ezért gyanítom ő tényleg csak megdugni akarja.


Na de nem akarom, hogy úgy hangzzon, mintha mégis zavarna, ezért nem is írok többet.

2011. jún. 13. 17:06
 5/5 B.Ronald válasza:
Sose hidd el amit egy ilyen csaj mond. Tök mindegy ha azt mondják, hogy nem akarnak du gni, du gni akarnak. semmit nem szabad elhinni amit mondanak. valószinü csak téged akart lerázni azzal a szöveggel, hogy nem akar most csávózni, mert igazából, ha jön egy olyan csávó, aki tudja hogy nem szabad elhinni amit mond, akkor az ennek ellenére rányomul, és a csaj hagyja magát. ha ennek ellenére te is rányomultál volna jobban, szerintem neked is hagyta volna magát, megdu gtad volna, aztán álltál volna tovább, és most jobban éreznéd magad, hidd el. szóval ha lesz legközelebb ilyen, hogy a csaj csak testileg jön be, és nincs veszteni valód, akkor ne leveleket irogass, meg sms-eket, mert azt a bu.zik csinálják, hanem menj oda és smárold le (kis előzetessel persze) és olyankor már nem csak az agya fogja irányitani a cselekedeteit, hanem a testi vágyai is, és ez ad egy plusz löketet , és tiéd a pálya. remélem tudtam segiteni.
2011. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!