Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaj hiányom van, az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj hiányom van, az egyik csaj jelezte, hogy elégé bejövök neki most azért jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés

Az egyik lány elégé nyomul rám, nekem meg csaj hiányom van...

elég nagy köcsögség lenne csak azért összejönni vele, mert nem szeretnék egyedül lenni?


2011. jan. 12. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mindig dilemma. Én nem tudnék együtt lenni azzal, akibe nem vagyok szerelmes, ezért több lányt is utasítottam már el.
2011. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy lenne..Gondolom te se örülnél ha egy csaj behülyítene, aztán dobna egy sokkal jobb pasiért mint amilyen te vagy.
2011. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér. De ne azért akarj a lánnyal összejönni, mert unod már a fürge ujjak 5 percét...


Ismerd meg a belsőjét is, és ha valami miatt úgy érzed, hogy ebből nem lesz tartós kapcsolat a részedről, akkor NE MENJ BELE! Ne törd össze a lány szívét, amikor esetleg fél év múlva találkozol azzal a lánnyal, aki külsőleg-belsőleg is az eseted. Nem kezdeményezhetsz, mert kapcsolatban, nem léphetsz félre, mert kapcsolatban vagy, az a lány pedig nem fog lépni semmit sem, mert kapcsolatban vagy (kivéve ha egy .... ).


Szerintem egy próbát megér, ismerjétek meg egymást, de ha tényleg úgy érzed, hogy részedről nem lenne tartós kapcsolat, és csak azért lennél vele, mert van, akivel le tudsz feküdni, hagyjad. Szépen elmondod a lánynak, hogy nem érzed úgy, hogy komolyabban meg kellene próbálni ezt a kapcsolatot, hangsúlyozd, hogy nem benne van a hiba, hanem benned, mert te úgy érzed, hogy csak kihasználnád.

2011. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát elég nagy köcsögség lenne jah. majd ha te is többet érzel iránta akkor jöjj össze vele.. drága exem is így jött össze velem nemrég.. és hát eléggé érezni lehet azt h a másik tényleg szeret-e vagy csak időtöltésnek kellek.. és elég szar érzés ha az utóbbi.. szóval ne tedd.
2011. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem, ha kicsit tetszik és kedveled is akkor adj neki egy esélyt, lehet, hogy kialakul valami benned is :)

20/L

2011. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és ha nem alakul ki? akkor meg pofára van ejtve a másik.. nagyon szarul tud az kijönni. előbb ismerje meg jobban utána mondja h benne van a dologban, ne áltassa.
2011. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!