Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönne a csaj de nem tom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönne a csaj de nem tom bejövök e még neki?

Figyelt kérdés

régen úgy vettem észre hogy tetszem neki de akkor nekem a barátnője tetszett és vele szerettem volna összejönni végül az véget ért..mind1 ez már rég volt... most meg bejönne a csaj akinek régen tetszettem de azóta már neki is volt barátja de most nincs neki (asszem) lehet bejövök még neki nem tom mondjuk kicsit más "stílusú" mint én

Néha látom buszon,vonaton de nem tom bejövök e még neki,őszintén szólva nem nagyon szeretem a visszautasítást

Tanács?


2011. jún. 1. 17:41
 1/3 A kérdező kommentje:
bocs ezt nem ide akartam :s
2011. jún. 1. 17:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha valamit el szeretnél nála érni, akkor vállalnod kell a visszautasítás lehetősségét. Rizikó nélkül nincs siker.
2011. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jah csak az a baj hogy ritkán látom és 30km-re lakik tőlem
2011. jún. 5. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!