Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szopatta le a csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szopatta le a csajt egy Wartburggal?

Figyelt kérdés

Lenn voltunk diszkóban, volt ott egy 50 körüli fazon elég igénytelen külsővel mackó nadrágban. A következő mozzanat, hogy jön ki a helyről egy elég jó 20 éves csajjal!! Beszállnák a Waresz hátsó ülésére, a többi már történelem....

Hogy csinálta??


2011. jan. 12. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
megtudod, ha jövőhéten te szállsz be a bűvös Wartburgba
2011. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Melyik része nem világos? Hogyan vette a lány a szájába a péniszét?
2011. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma olvastam a családi kapcsolatoknál, h valaki apjának 9!!számmjegyű összeg van a számláján, és wartburgal jár. Többit hozd össze Te!
2011. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
:D Ha vastag a pénztárca, akkor a nők rézf*szú bagolyt is lecidázzák.Nézd csak meg a neten is vannak ilyenek.Szép csajok milyen vén ronda fószerekkel d*gnak a jó pénzért.Keress már egy olyan férfit, aki 5000-ért a s*gged is kinyalja.Mert nőbe gyorsan találnál.Állatok azért.Tisztelet a kívétel, nem sok van.
2011. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát lehet pont az Ő apja volt akkor!!! :D
2011. jan. 12. 17:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

van egy ilyen mondás h "akit le akarnak szopni leszopják a Trabantban is. az egy hetes Audiban azt is leszopják aki nem akarja" ennyi.

nem csak a kocsin múlik, én legalábbis nem azon a részleten lennék kiakadva. nah meg gondolom nem is azzal indított a diszkóban h kint van a Wartburt gyere! lehet ígért neki 5-10.000 ft.ot azt ennyi

2011. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, benéztem most nézem h nem is volt semmi konkrétum amit láttál csak h beszállt. nem kell egyből arra gondolni h tuti leszopta..-.- jó kis kombinálás de 1000 más oka lehetett. pl. apja, ismerőse, akármi. hazavitte v máshova, történt vmi ami miatt el kellett menni, stbstb
2011. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De leszopta!!! Saját szememmel láttam!
2011. jan. 12. 17:33
 9/14 anonim ***** válasza:

Miért, a warbi igenis jó autó! A német autógyártás egyik remeke.

Nem így nézett ki véletlenül?

[link]

2011. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Majdnem


[link]

2011. jan. 12. 17:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!