Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordul, hogy a lány az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul, hogy a lány az, aki csak "azt" akarja?

Figyelt kérdés

Olvastam már itt a neten róla, hogy a "csak szexet akartam tőled, semmi többet" ma már nem férfikiváltság, hanem nőknél is előfordul.

Vagyis összejön a páros, megtörténik az együttlét, majd utána a lány közli a tartósabb kapcsolatot remélő fiúval, hogy ne haragudjon, de ő most csak ennyit akart.

Valóban létezik ilyen?


2011. jan. 12. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy létezik.
2011. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a különbség csak abban van, hogy én fiúként nem félek az ilyen lányoktól :D
2011. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Simán...

Nekem is volt Csillagom XD (este jött, reggelre eltűnt:))

Nem akartam szorosabbra fűzni a dolgokat, de ez neki sem volt ellenére...

Én nem kérdeztem, hogy ő mit csinál nappal és ő sem veszekedett velem soha. Ennek ellenére éjszaka ugyanúgy összebújtunk, beszélgettünk, bulizni is mentünk néha együtt, de nem mentünk egymás agyára...

Akkor erre volt szükségem:)

2011. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

De létezik ám...

1.5 éve asszem míg amatőrke voltam a csajozásban, és összejöttem egy 21 éves csajjal, furcsa volt hogy smaci, meg fogdos már az elején, míg más csajoknál meg akár 1 hónapot is kell várni mire egyáltalán a szájrapusziig eljutunk.

De elb*sztam, nem tudtam meghúzni, mert szakítottunk vmi b*romság miatt, s később derült ki (egy csajozósabb cimborám világosított fel) hogy de hülye vagy, csak meg kellett volna k*rnod!!!!!!!!!!

szal vannak ilyen csajok, de azóta sem találok b*sszameg!!!!!

19/F

2011. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egy hónapot várni egy szájrapuszihoz? Nem egy apácazárdában próbáltál csajozni? :)

Bocs, nem megsérteni akartalak, csak azért ez már igencsak szokatlan manapság.

2011. jan. 12. 18:19
 6/13 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Vannak, és egyre többen. Két verzió van:

1. A lány független. Ez esetben mindenhol hajtja a pasikat, rögtön ki is próbálja őket. Természetesen nála, mert akkor egyúttal felméri milyen az ágyban, és milyen anyagi helyzetben él. Ha valami nem tetszik, legalább dugott egyet, szerencsés esetben jót.

2. A lánynak már van egy jó anyagi helyzetben lévő pasija. De unja, vagy ronda, vagy kicsi a pénisze, de igazából nem is szereti, csak eltartatja magát. Ő pedig visszamegy a diszkóba és csak olyan csődörökkel ismizik - majd kefél az éjszaka hátralévő részében - akik az esetei. Ha jól teljesített az ágyban, egy ideig összejár vele, majd őt is megunja, jöhet a következő.


Aki esetleg tud több verziót is, szóljon, mert én eddig nem láttam. :)

2011. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

18:12-es vagyok


Akkor én egy harmadik fajta vagyok:

Nem volt se másik pasi, és nem is hajtottam őket.

Egyszerűen csak nem bonyolítottuk túl, nem szerettük egymást, max barátként és nem akartunk egymástól mást csak szexet. Ennek megtelően nem vártam hűséget, nem vártam, hogy tudja a szülinapomat, vagy hogy elvegyen...

Nem is veszekedtünk. És boldog voltam, mert megkaptam a gyengédséget és szexet, amire szükségem volt, de megmaradt a szabadságom.

2011. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteségedet! Ment a "felfelé hüvelykujj".
2011. jan. 12. 18:35
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
nekem is volt egy ilyen "barátom" akivel többnyire a szex miatt voltam együtt. sokszor zokon is vette, hogy utána nem alszok vele, nála. jól esett, hogy nincs kötöttség, mégis nem kell hanyagolnom a testi örömöket. 21/L
2011. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lányok, meggyőztetek. :)
2011. jan. 12. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!