Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordul, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul, hogy egy lány egyszerre jár két fiúval, méghozzá két teljesen eltérő sráccal?

Figyelt kérdés

A lányok általában a rosszfiúkat részesítik előnyben, de szeretik a jófiúkat is, amikor éppen olyan a hangulatuk. Mivel manapság már lazábbak az erkölcsök, elképzelhetőnek tartom, hogy egy kétlaki életet élő lány akár beszerez magának mind a kettőből. Egy rosszfiút, akitől megkapja az izgalmat és a vad szenvedélyt és egy jófiút, aki ápolja a lelkét és romantikázik vele.

Vannak ilyen lányok vagy csak én gondolom rosszul?


2010. dec. 23. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak. De ezt úgy kell játszani, hogy a pasik is tudják mi a felállás. Ez így fer. Különben hazug hülye k*váknak nevezik őket.
2010. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mivel van megcsalás is, annak pedig fő oka a másik pasi, tehát lefordítva a dolgot, a lány egy másmilyen fiúért hagyja ott az előzőt normális esetben. Amit te mondasz, az akkor fordul elő, amikor a lány egyiket se akarja megbántani, ezért mindkettővel randizik, vagy csak nem tudja eldönteni, kit szeret. Esetleg bosszúból, a szerelme mellett egy másik pasit is hülyít, ezt nevezzük hűtlenségnek. Titkos találkák, félreérthető sms-ek, stb.


Szerintem a nők ezt a rosszfiú-jófiú dolgot már fejben eldöntik kicsi korukban, például azzal, hogy kivel jönnek ki jól, vagy a baráti körök milyen emberekből állnak, kinek áll jól a szénája. Ha egy ilyen társaságban jófiúk vannak, akkor nem hiszem, hogy az első pasija rosszfiú lenne, vagy az első pasija mellé rosszfiúval kavarna.


Ha a társaság valami alkesz banda lenne, mindenféle zűrös emberekkel, akkor ott a jófiúk erkölcsileg nem próbálkoznának be, mert az nem az ő világuk. Ők az anyukák kedvence, tanulnak, alszanak, játszanak gépen, nem értik meg a vagány csávók világát.


Végezetül, ha két fiúja lenne a csajnak, előbb-utóbb látná és érezné a különbségeket a két srác közt, illetve az interakciók is terelnék őt egy irányba, hogy a többiek mit szólnak a fiújához...már ha ez őt érdekli egyáltalán :)

2010. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazából nekem fogalmam sincs, mi az igazság.

A volt barátnőm egy tőlem teljesen eltérő, tűrőlpattant lány volt, én meg a csendesebb fajtából, de mégis együtt voltunk másfél évig. Ezalatt ő kolis volt egy másik városban és akkor semmit nem tudtam róla. Persze beszéltünk telefonon, de azért néha mégis eszembe jutott, vajon mit csinál ott hétköznap délután és este?

2010. dec. 23. 13:02
 4/10 A kérdező kommentje:
tűzrőlpattant
2010. dec. 23. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:
F*szra pattant, mit csinált volna?
2010. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jártak benne többen is, ne aggódj!
2010. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :(((
2010. dec. 23. 13:12
 8/10 anonim ***** válasza:

A városomban van kollégium, és kavartam kolis csajjal...

Du. 13-14 körül ha nincs annyi házi holnapra, akkor csavarognak. Sajnos, a lányok társasági emberek, és mivel a kollégiumon kívül csak a kocsmát szeretik, ezért a helybeli vagy a más bejárós fiúkkal iszogatnak.


Másodrészt, a kolis csajok össze vannak zárva több lány szobatárssal, akik többnyire padtársuk, osztálytársuk, barátnőjük és szobatársuk egyszerre. KIbeszélik a fiúkat, ha kint szakad az eső, vagy estefele sétálnak a városban, vagy töltésen, focipályán, stb. és akkor is a pasik a téma.


A hátulütője a dolognak, hogy a barátnőd 99% hogy beszélt rólad a szobatársainak, vagy dicsekedésből, vagy mert válaszolt egy kérdésre, és ezek a csajok valószínűleg megkerestek téged iwiwen, myvipen, és először egymás közt, majd a barátnőd szemébe mondtak rólad dolgokat, pl. nem is vagy olyan helyes, túl idős vagy hozzá, túl messze laksz, nem is vagy hozzá olyan magas, stb.


Szegény lány ha kikéri a barátnői véleményét, és elbizonytalanodik, innentől kezdve azok a szobatársak úgy játszanak veled és a barátnőd érzelmeivel, ahogy nekik jól esik.


Én a helyedben felvilágosítanám a barátnőmet a kollégiumi csajok közt terjedő féltékenykedési kórról, ami a pasihiány szövődménye...


Jó ötlet, ha van rá lehetőséged, hogy elmenj abba a városba ahol ő tanul, és kihívd koli elé, hozza csak a barátnőit! Jellemző, ha nem érdekled őket, közömbösek lesznek, ha meg bejösz nekik is, akkor le se tudod őket vakarni. Itt eldől rögtön, hogy egymáshoz illettek-e vagy sem. De nem ez szokta eldönteni az ilyet.

2010. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez a válasz nagyon tanulságos volt.
2010. dec. 23. 13:19
 10/10 anonim válasza:
50%

Kedves férfi társam!

Magyarország női lakosságának 80%-a ilyen.De lehet hogy a világ 80-a is...Én szinte mindig csak szerető voltam,úgy, hogy mellettem volt férje vagy élettársa.Az egyik ilyen nőt imádtam is ráadásul.Amúgy nagyon megvetem az ilyen nőket,de sajnos csak ilyenben volt részem idáig.De szánalmas.

2010. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!