Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordul hogy egy lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dj Dév kérdése:

Előfordul hogy egy lány egy fiúba már akkor bele szeresen amikor eöször meg lássa? Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivell facen ismerkedtünk meg és beszélgetünk minden kb keveseb mint 1 hétig aztán átt mentem hozzá meg ismerkedni. személyesen aztán 4 nap múlva ösze jöttünk ozt most úgy állunk hogy járunk de ö már belém szeretett. pedig még csak 1 hét és 3napja vagyunk együtt! De már azt azt akarják a szülei h ismerkedjek meg velük is tesójával facen beszélgetek mindig. Csak az h én nem vagyok belé szerelmes! és nem tudom hogy most tényleg szeret vagy csak kamuzik! kérdeztem töle hogy mióta szeret? És erre azt válaszolta hogy ö már mióta meg ismerkedtünk élöben az óta belém esett szerintetek kamuzik?? a sógora meg azt irta nekem facen hogy ne bízzak benne mert van rajtam kivül neki más! Meg ilyenek kérdeztem töle h igaz ez és ö mondta h nem igaz! Csak én vagyok neki. Meg hogy a Sógora az csak kamuzik de azt ö se tudja. Meg mondani h a sógorra mért kamuzik!
2011. júl. 30. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ejj Sanyó , te vagy a hegyrű? nemá hogy van zinternet a tannyán is?
2011. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Vonzalom előfordulhat, de ilyenről én még nem hallottam. Én mikor anno 2 éve először megláttam a barátomat, éreztem, hogy vonzódom hozzá, és hogy ha közelebb kerülünk egymáshoz, egész biztos belé fogok szeretni. Pár hónap múlva jöttünk össze, de nem mondtam neki pár nap múlva, hogy szeretem, és ő sem. Ehhez idő kell.

Az ilyen Facebook-kapcsolatok meg... Hát én a helyedben nem igazán venném ezt így komolyan. De te meg ha nem szereted, mondd el neki őszintén, bár ha tényleg kamuzós csaj, akkor ne várj tőle sok megértést.

2011. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki h Én nem vagyok belé szerelemes csak tecik nekem! Ö meg mondta nem baj mert abból akár még még szerelem is elöfordulhat!
2011. júl. 30. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Aha. Én egy helyesírási szótárba szerettem bele így.

A szótárka szerelme teljesen megváltoztatott.

Előtte a meglátja "meg lássa"-nak írtam, de neki ez nem tetszett. =(

2011. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó naon jó XDXD
2011. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha nem tecik ne olvasd!!!és ne írj komentet!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 30. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Csak úgy tudhatom, hogy tetszik-e(illetve teccik, ahogy te írnád), vagy sem, ha egyszer már elolvasnám. ://

Egyébként erre az oldalra az ír ki kérdést, vagy hozzászólást, aki akar. Még nem sem tilthatod meg nekem. ^^

De ha azt kell írni, amit a kérdező hallani akar:

"bele eshet a csáj a Pasiba eöször amikor meg lássa. A Sógorra meg kamuzik! Ja és bándzsíí is 1 kicsít! Máx. ki szeret beöle ha rájőn, h a pasi Írni nem tud és töle idegen a Magyar nyelv tan"

2011. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már elolvastam* Na tessék, még ragályos is ://
2011. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó nem jó heyles írásom jó rendben oké elfogadom de most minek kell kötekedni benne el tudod olvasni és az a lényeg!
2011. júl. 31. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!