Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye az igazi szerelmet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye az igazi szerelmet nem lehet tudatosan elnyomni?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és nem tudom, hogy voltam-e már szerelmes... Volt egy pár lány, akiket nagyon kedveltem, illetve vonzódtam hozzájuk (mint testi mind lelki értelemben), és azt hittem, hogy akkor szerelmes vagyok. Mivel ezek a lányok "elérhetetlenek" voltak számomra (vagy legalábbis azt hittem), inkább elnyomtam ezt az érzést magamban. Sikeresen.


Ha tényleg szerelem lett volna, akkor nem tudtam volna ezt megcsinálni, ugye?


2011. jan. 12. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nálam is lemúlt idővel, de mi az, hogy tudatosan?..., szerintem szerelem volt.:) De mért baj ez?
2011. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szeretnélek elkeseríteni de igen el lehet nyomni a szerelmet. Bár lehet, hogy ezek a Te esetedben csak fellángolások voltak. Ha nem ismerted őket igazán, nem beszéltél velük akkor "csak" egy fiktív valakibe szeret bele az ember. És az a kitalált személy egyáltalán nem biztos, hogy olyan amilyennek azt Te elképzelted.


Viszont szerintem-legalábbis próbálok ebben hinni-nincs olyan, hogy Igazi, hanem csak olyan emberek akikből lehet Igazi az idő során. Tehát ez több embert jelent és az idő, a próbák miatt válnak Igazivá. Én legalábbis így gondolom.


De ember!:D Ha tetszik valaki menj oda hozzá és kezdeményezz, te vagy a fiú!:) Ilyenkor gondolj arra, hogyha nem is jön össze, legalább megpróbáltad és X év múlva nem arra gondolnod, hogy mi lett volna ha...


L/19

2011. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos el lehet nyomni :(
2011. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El lehet nyomni, párszor jól jött.
2011. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!