Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a barátommal hogy ő számomra egy nagyszerű szerető? 17F

Figyelt kérdés
A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt és nagyon boldogok vagyunk! :,D Nagyszerű, hogy mennyire figyelmes és sokat törődik velem, hétvégenként együtt éjszakázunk, gyakran elmegyünk randevúzni erre arra, sétálgatunk. :) Egyszóval tényleg érződik hogy nagyon szeret. Az ágyban is nagyon odaadó, mindig ezt mondja, "Számomra az a legfontosabb hogy élvezzed az eggyütlétünket!" És valóban érződik is, hogy komolyan gondolja! Az első alkalmakat leszámítva, amikor még csak ismerkedtünk egymás testével (4 alkalom) mindig van orgazmusom (eddig volt vagy 15 alkalom, nem tudom már). :) Egyszóval, rendszeresen ki tud elégíteni pedig van hogy nem megy könnyen. Mégis, gyakran azt érzi, hogy nem jó szerető. :( Hogy "önző" és hogy "lehetne még jobb is az ágyban". :( Nem értem miért gondolja így. :( Gyakran törődik a romantikával, odaadó, figyelmes stb... És mindig élvezem a szexet vele! (Jóllehet, spriccelős orgazmusom még nem volt) És nagyon bánt hogy azt hiszi, valamit rosszúl csinál. :( Hogyan értessem meg vele hogy igenis mindent jól csinál?
2011. jan. 12. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is Te fiú vagy vagy lány?

Mert minden finak spriccelős az orgazmusa, viszont a lányoknál nem mindenkinek, sőt lányok körében ritka az olyan, amikor spriccel. Nem lehet, hogy elírtad az F-et?

Egyébként meg egyszerűen csak mondd meg neki az igazat, hogy attól még nagyon jó az ágyban, hogy nem spricceltél, sőt tedd azt is hozzá, hogy csak nagyon kevés lány tud spriccelni. Mind a ketten 17 évesek vagytok?


24/N

2011. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

19:16


Igen, mind a ketten 17 évesek vagyunk. :) Én lány vagyok, én vagyok az akinek nem volt még spriccelős orgazmusa. Neki meg természetsen volt, lévén hogy a fiúknak az orgazmus magömléssel jár! XD

2011. jan. 12. 19:21
 3/5 A kérdező kommentje:

19:16


Igazad van, elírtam a "17F"-et! 17L vagyok.

2011. jan. 12. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ha ilyen szép, meghitt kapcsolatotok van, szoktatok a szexről is beszélgetni :) Dicsérd meg sokszor! Pl. huh ilyet csak veled érzek, eszméletlen vagy, imádlak, nagyon jól csinálod! Mutasd ki szex közben is, hogy nagyon élvezed...és meghittebb pillanatokban, akár szex után is elmondhatod neki, hogy szeretnéd ha tudná, hogy milyen sokat jelent neked hogy ennyire figyel rád mind testileg, mind lelkileg:) Éreztesd vele:)

19/L

2011. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A párodnak valószínüleg nem voltak eddig nagy sikerei, de ez majd változik.
2011. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!