Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MI visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI visz rá egy nőt arra, hogy szerető legyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk az érzelmei?

Az érzéseidet nem tudod irányítani. Ha nős férfibe szerettél bele, akkor nem tudod varázsütésre elfelejteni. Ha az érdeklődés viszonzott, akkor pedig a pasi házassága szar. Normális házasságban csak két ember fér el.

A rokonomék ugyan ez a szitu. Első feleség ideje alatt szerető, utána 3 év nyűglődés után elvált, elvette a szeretőt és 20 éve vele van.


Előfordul, hogy nem az első házastárs az igazi.

2011. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmek nem varázsütésre lesznek. Amikor valaki először randizik, vagy 1-2 randi után aláfekszik egy nős férfinak, akkor még bőven nem szerelmes.
2011. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
és egy pasit hogy a három gyereke és a felesége háta mögött már a második kolléganőjét kefélgesse?
2011. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Hát én még szerető sosem voltam, de amikor az igazit megismertem, az varázsütésre történt.

Másrészről nem kell valakivel randira menned ahhoz,hogy megszeresd.

2011. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy empátia 0 bunkó. Átgázol mindenkin a maga érdekében. Nyilván arra vár, hogy majdcsak őt választja egyszer. Könnyű szétszedni egy családot egy hullámvölgyben, és ilyenek mindenhol vannak előbb-utóbb.
2011. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez figyelemreméltó, csak úgy varázsütésre szerelmes lettél egy idegenbe, akivel még nem is randiztál? Amindenségit... Milyen szerencse, hogy nem te, hanem a családtagod lett végül szerető...
2011. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az viszi rá, hogy hülye :D

A férfi előadja nagy szenvedve, hogy de rossz neki otthon, és nem csak szexre kell ám neki a másik nő, hanem lelkitársnak, a sok hülye liba meg elszédül ettől a 200 êves sablondumától, ennyi.

2011. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van - Az egyik hogy a pasi valami gazdag faszi és a lánynak cserébe jólétet anyagi hátteret biztosít a másik eset ami gyakoribb, hogy a lány beleszeret a fiúba akinek van már barátnője. Olyannyira szereti hogy nem érdkeli ha csak második lehet, így is megfelel neki a helyzet - A büdös disznaj pasi meg kihasználja a helyzetet. Általában minden esetben szenvedés a vége.
2011. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

65%-os én nem tudom neked milyen a szerelmi életed, nem is akarom firtatni, mert rohadtul nem érdekel,de azt nem tudom felfogni miért gúnyolódsz. Igenis léteznek ilyen érzelmek attól, hogy te csak randi után leszel szerelmes. Én életemen mindössze egy randin voltam, amire kár volt elmennem. Minden kapcsolatom randi nélkül jött össze, és boldog, hosszútávú kapcsolatok voltak.

Nem hinném, hogy ez az érzelmi lehetőség a szeretők kiváltsága. A rokonom pedig már 20 éve feleség..

2011. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A súlyos önbizalomhiány. Nem hiszi el, hogy normális kapcsolatra is kaphatna valakit.

A főbűnös a pasi, aki megcsalja a feleségét, pluszban (általában ez a helyzet) kihasznál, hiteget egy tapasztalatlan, önbizalomhiányos fiatal lányt.

2011. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!