Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt? Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Szerintetek csak kíváncsiskodás vagy véletlen?

Figyelt kérdés
Tegnap öcsémmel birkóztunk és többször oda nyult a farkamhoz. Szerintetek csak kíváncsiskodás vagy véletlen?
2011. jan. 12. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
attól függ h milyen idős... hamondjuk 12 körül van akkor most serdül és még kíváncsi... ha meg már 16 vagy idősebb akkor vagy véletlen vagy kezd el gyanakodni:/
2011. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ő 13 én 17
2011. jan. 12. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:
hát akkor szerintem csak kíváncsi gondolj bele te is biztos "zavart" voltál abban a korban ... most növekszik ott lent és még nem tudja hogy milyennek mekkorának kellene lennie...de ha megint letapiz akkor szentem beszélgess vele erre való egy bátty:D
2011. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de akkor mért nem kérdez? ha akarja én megis mutatom neki. nem vagyok szégyenlős
2011. jan. 13. 18:01
 5/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez elég ciki téma neki és fél megkérdezni... esetleg kérdezd meg hogy akar e erről beszélni de akkor se dugd a képébe a farkad csak ha szertné megnézni:D
2011. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
beszéltem vele! nem nagyon kellett semmi újat mondani neki. a birkózásról nem beszéltem vele. az sem érdekelte hogy milyenek a méreteim.
2011. jan. 16. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor nyugodj meg valószinűleg csak véletlen volt...
2011. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tegnap bejött és azt mondta hogy gondolkodott és mégis kiváncsi lenne rá.
2011. jan. 19. 18:58
 9/11 anonim ***** válasza:
és mivolt? beszélgettél vele? megmutattad? mi volt a reakciója?
2011. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát kérdeztem hogy megmutassam vagy csak elmondjam. kérte hogy mutassam meg neki lankadtan meg ha lehet állva is. megnézte aztán kiment. nekem meg volt okom hogy kiverjem ha már úgy is áll
2011. jan. 24. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!