Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy bevágódjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy bevágódjak annál a lánynál aki nekem nagyon teccik?

Figyelt kérdés

Ha már egy jó ideje ne beszél vele,a leveleimre nem válaszol.De én szeretném ha ez megváltozna,ezért is szeretnék nála bevágódni,hátha úgy megint szóba áll velem.

Várom a hasznos tanácsokat!


2011. jan. 13. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindez azért van, mert nem vagy elég trendy!

Tudhatnád, hogy a tetszik szót minimum három cével kell írni!

2011. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok honnan ismeritek egymást?
2011. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom,h nem tudok hasznos választ adni a kérdésedre,de tapasztalatból mondom,h nem véletlenül nem reagál a leveleidre!Őt nem érdekled,keress más lányt,akinél bevágódhatsz.Biztos találsz olyat,aki szívesen fogadja a közeledésed (persze ha nem túl erőszakos).Kár lenne erőltetni ezzel a lánnyal,mert lehet,h csak rontanál a helyzeten.

De tudod mit!Még az is lehet,h vmivel sikerül bevágódnod nála,úgyhogy sok sikert!:)

20/L

2011. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem válaszolnék ilyen "helyesírással" összecsapott levelekre...
2011. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én 1993.02.11.

ő meg 1993.12.19.

Msn-en ismerkedtem meg vele.

hát nemtom,de egyszer már a bnőjével beszélgettem erről és ő azt mondta,hogy "és mi van,ha épp ez teccik neki benned"

Mert ugye én egy kicsit visszahúzódó vagyok.

Ami az idézetbe van azt az a lány mondta,aki nekem teccik.

2011. jan. 13. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!