Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lány vagyok és totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok és totál belezúgtam egy orvosba, aki 27 éves. Szerintetek létezik orvos és beteg közötti szerelem? Ha igen egyáltalán lenne nála esélyem?

Figyelt kérdés
Kb. félévvel ezelőtt találkoztam vele, és első pillantásra beleszerettem... Igaz nem hozzájárok, de nála is már voltam kezelésen, amikor az én orvosom nem volt ott. Nagyon kedves, vicces és jófej, de szerintem van barátnője :( Gondolkodtam, hogy elmondjam e neki, hogy szeretem, de úgy döntöttem inkább nem, ugyan is nagyon félek a visszautasítástól :S Szerintetek mit tegyek?
2011. jan. 13. 16:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Orvos csak orvossal vagy hasonló magas egzisztenciális munkával rendelkezővel...túl fiatal vagy még.."


Ez hülyeség! Max. filmekben.


Szerintem elmondhatnád neki! Amúgy nekem most a Twiligth-ból jutott eszembe Edward apja :D


16/L

2011. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. Amúgy hallottam már olyan, hogy az orvos összejött a betegével meg ilyesmi, szóval azért csak van rá 1 kis esély... Elfelejteni meg csak úgy kiszeretni belőle nem tudok, mert sajnos tényleg nagyon oda vagyok érte :S:S Nem tudom mi fogott meg ennyire benne :( Mikor ott vagyok mindig hülyül velem, meg aranyos is... Megemlíteném, hogy ő szájsebész és elég sok probléma van a fogaimmal, tehát sokszor találkoztunk már.... De legutoljára mikor ott voltam, valami csodát művelt velem és azóta semmi bajom :S :D Szóval sajnos nem mehetek el ha csak egy lyukas fogam van, mert ő nem fogja megcsinálni :/
2011. jan. 13. 18:24
 13/18 anonim válasza:
Azt tudom neked javasolni, hogy talán, ha már nem kell hozzá kezelésekre járnod, könnyebben fog menni a felejtés is.Amúgy én totál együtt tudok érezni veled, ugyanis hasonló cipöben járok én is. Nemrég beleszerettem egy fiatal dokiba, aki édesapámat mütötte. Alig vártam minden nap, hogy láthassam újra. Nem éreztem még azelött sosem ilyet, hogy valaki ennyire megfogott volna. Csak hát tudom, hogy nem lesz belöle semmi :( Az orvosok többnyire tényleg orvossal jönnek össze, én pedig nem vagyok orvos, bár nekem is elég jó kis szakmám van, de a dolog mégsem jöhet össze, tisztában vagyok vele. Persze kivételek mindig lehetnek ;)
2011. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De én nem tudom elfelejteni :'(( Nem is akarom :( Pár napja mesélték, hogy egy csaj összejött az orvosával.. :D Ha másnak összejön nekem miért ne?:S Nem adom fel:) Nem tudom mi, de valami nagyon megfogott benne :$
2011. jan. 16. 12:58
 15/18 anonim válasza:
Ha úgy érzed, hogy tényleg ö kell, ne add fel!!! Nem lehetetlen a dolog, föleg, ha rendszeresen kontaktoltok is. Èn is gondolkoztam azon, hogy milyen módon vehetném fel a kapcsolatot ezzel a dokival, aki nekem tetszik, de úgy , hogy ne tünjek tolakodónak. (Köztünk csak pár év korkülönbség van) Egyenlöre sajnos feladtam, úgy néz ki, csak az a baj, hogy folyton csak rá tudok gondolni, és nem tudok senki mást megszeretni, úgy érzem, senki más nem tud érdekelni.
2011. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele :( A nap minden órájában rá gondolok, róla álmodok meg minden... :D Biztos nem adom fel :) Amúgy akkor sok szerencsét neked is ;D
2011. jan. 17. 15:28
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy kis románcom egy nagyon szexi orvossal! :) Jah, és épp hogy csak 18 voltam.... :) :D
2012. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
az nem rossz :) bár én már kiszerettem belőle azóta:)) Nem is tudom hova tettem sz eszem amikor beleszerettem :)))))) Visszagondolva elég vicces :D
2012. máj. 15. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!