Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ari vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ari vagyok? Szeretnék megismerkedni egy lánnyal, szerintetek lehet esélyem?

Figyelt kérdés
[link] Jpg
2011. jan. 13. 16:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Rosszul linkeltem, bocs, kicsit ügyetlen vagyok: [link] Jpg
2011. jan. 13. 16:53
 2/23 anonim ***** válasza:
nem jött össze a link bogaram..
2011. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyitja meg..
2011. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A másik linkedet sem nyitja meg...
2011. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

[link]


most jó? Tényleg ügyetlen vagyok

2011. jan. 13. 16:58
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Most már jó.

Szeretnék neked mondani valamit.Ugye tudod,hogy vannak szavak és mondatok amiknek bizonyos jelentése van.

PL: ha egy fiú azt mondja egy lánynak hogy "jobbat érdemelsz mint én" Akkor ez azt jelenti,hogy a srác dobni akarja a nőjét csak nincs képe megmondani az igazat.(de gondlom ezt sokan tudják)

Nos van egy másik mondat is .

"Olyan aranyos(ari vagy)!"

Ha valakinek ezt mondják akkor többnyire azt jelenti,hogy szegénykém hát nem egy szépség,de nem akarjuk megbántani,és ezért nem mondjuk azt,hogy "hááát elég csúnyácska vagy, tuti semmi esélyed nincs nálam"..

Szóval ari vagy...(ugye érted a célzást??)

18/L

2011. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
18/L te lány vagy. Biztos igazad van, de sajnos nincs önbizalmam, meg egy picit érzékeny is vagyok, szeretem a plüss állatokat, meg ilyesmi
2011. jan. 13. 17:05
 8/23 anonim ***** válasza:

előnytelen a kép. tegyél fel olyat, amin nem mosolyogsz, és látszol rendesen, arcod is, meg minden.

de am ez sem rossz, abból többet tudnék mondani


20Ł

2011. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Végre nem egy krva, aki a seggét mutogatja rózsaszín bugyiban és kérdezi hogy " Szerintetek is kövér vagyok??" :-)

Jó fejnek látszol. 26N

2011. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

ma 17:04 vagyok

Nem akartalak megbántani...De mondok neked valami jót is.

Nem vagy azért annyira rossz srác.Vannak nálad sokkal "aranyosabbak" és vannak akik nagyon nem helyesek,SŐT.Még sincsenek egyedül.Biztos van olyan lány akinek befogsz jönni.Csak egy kis bátorság kell.

Tudod a párom sem egy szépség.De olyan humora van,és hatalmas szíve,hogy oda vagyok érte..

Ha külsőre nem is van helyes akkor azt a tulajdonságodat emeld ki ami jobb mint a többieknek.

Pl: -humor

-őszinteség

-vagányság

valami csak van....

2011. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!