Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság az első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság az első randira utaztatni a csajt?

Figyelt kérdés

Egy faluban lakok Pest megyében, ő pedig egy kisebb városban. Kb mindkettőtől egy távolságra van egy másik város (Cegléd).


Én Ceglédre minden nap járok, itt is tanulok, van egy pár jó beülős hely is.

Csak ugye hogy itt tudjunk találkozni, buszoznia kéne a leányzónak, cirka 10 km-t.


Szerintem ha igazán akar velem találkozni, utazni fog szó nélkül. Szerintetek első randira bunkóság buszoztatni a csajt?


17/F


2011. szept. 11. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen ok így, hogy te is és ő is utaztok kicsit.

Én szegedi vok, még régebben megbeszéltünk egy talit egy pesti sráccl, mi Kecskeméten találkoztunk.

2011. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, első randin az.

Találkozzatok félúton, addig neten keresgélj jó kis helyeket, ahova mehettek.

2011. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó, bocsi, nem teljesen fogtam fel a további részt csak a kérdést, így nem bunkóság. :D
2011. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krvua ***** válasza:
tipikus.
2011. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem utaztatás. Ez kompromisszumkeresés, jó megoldás.! A félút teljesen rendben van, én is randiztam így. :)
2011. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt. Én is voltam így. Cegléd meg amit láttam belőle szép helynek tűnt. 10km különben is semmi. Ha jobban belegondolsz Pest közepe a szélétől is van annyira, sőt.
2011. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Antimod ***** válasza:
Szerintem okés. Csak ha jól alakul a randi, tudd hazakísérni. :)
2011. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!