Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már miért nem néz rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már miért nem néz rám?

Figyelt kérdés
Van egy 12.-es srác akivel egy héten 1x van tesiórám, és pár hete folyton nézett engem, de múlthéten tűnt fel igazán, és akkor meg is tetszett nekem. De mióta én is nézem őt, (talán már többet mint ő engem:D) ő csak egy pillanatra néz rám aztán elnéz =\ szerintetek most miért lett ilyen vagy mi tette ilyenné? mert én tényleg nem értem.... L/16
2011. jan. 13. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szégyenlős.
2011. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
nem tuggya eldönteni h melyik szörnyre hasónlítasz a gyűrük uból
2011. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Mit nézel te bunkó?" ==> "Miért nem nézel te bunkó??"
2011. jan. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

fiú vagy lány vagy? (mert csak akkor tudok választ adni)

(akik meg kérdezik hogy fiú-srác azoknak meg üzenem: van ilyen )

2011. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lányvagyok:D
2011. jan. 14. 19:48
 6/6 anonim válasza:
lehet talált valaki mást vagy csak így akar taktikázni ,hogy még jobban oda legyél érte:D
2011. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!