Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok egy 3évvel fiatalabb fiúba!

Figyelt kérdés

18éves vagyok, túl vagyok már pár komoly dolgon.

Mostanában megismerkedtem egy fiúval 15éves, nagyon aranyos, és úgy érzem kezdek beleszeretni.

Ő azt állítja hogy ő szeret már jobban mint barát.

Szeretne tőlem komolyabbat is csak, miattam nem nagyon meg ez az egész.

Félek hogy ez csak egy fellángolás, és elkezdjünk járni, aztán kis idő után vége lesz, és mindenki rajtam fog nevetni.

Nem érdekel mások véleménye sem, de egy picit zavaros vagyok.

Félek hogy ő csak futót akar mint a korabeliek, én pedig többet.

:(

Milyen tanácsot adnátok nekem??


2011. jan. 13. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Jogos a félelem oka, erre tanácsot adni nehéz. Én viszont azt mondom neked hogy inkább egy újabb tapasztalattal legyél gazdagabb, mint egy elszalasztott lehetőséggel szegényebb.
2011. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vagyis ha jól értelmezzem próbáljam meg vele?

Legalábbis ne utasítsam vissza?!

2011. jan. 13. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Hanem is futó kapcsolatot akar majd, de akkor se fog megmaradni melletted. 15 éves és meglehet hogy még szűz, de te nem valószínű. Fiatal még az elhatározásokhoz vagyis érdekelni fogja másik lánnyal is és ez nehéz. Nem hiszem, hogy tartós szerelem lesz:) sajnálom
2011. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, te ne kezdeményezz, de ne is utasítsd vissza.
2011. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 év még belefér.
2011. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Apollo93 ***** válasza:

Szerintem oké a dolog. Viszont azt nem értem hogy:

"vége lesz, és mindenki rajtam fog nevetni."

"Nem érdekel mások véleménye sem"

2011. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!