Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 évvel fiatalabb srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 évvel fiatalabb srácba vagyok szerelmes és nem tudom hogy jöhetnék össze vele?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok vele, néha beszélgetünk, egy suliba járunk. Nem tudom hogy jöhetnék össze vele, mivel 2 évvel idősebb vagyok, és szerintem csak barátként tekint rám. Valakinek valami tapasztalat, tanács?
2011. szept. 7. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esetleg csak nem számít rá hogy idősebb lánynak tetszik de próbálkozz és lehet benne lenne a dologban, sőt még lehet tetszene is neki.
2011. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

van önbizalmad, szépnek tartod magad, ha igen akkor ő is

hol az akadály?

én baromira boldog lennék ha egy idősebb csajnak bejönnék ráadásul beszélgetünk is(tehát már nem kell különösebb erőt vennem magamon hogy kezdeményezzek)

18f

2011. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) csak az a baj, hogy a beszélgetéseinkből nekem az jön le, hogy csak egy jó barátnak tart, akire felnézhet. Én meg nem ronthatok be ajtóstul a házba... nem vagyok az a típus. Így nem tudom, hogy közeledhetnék felé úgy, hogy ne legyek túl nyomulós, de ne baráti gesztusnak vegye azt.. :/
2011. szept. 15. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:

2 év az semmi..


a lány is lehet ugyanolyan lökött, hiába idősebb...



úgyhogy hajrá

2011. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nemgond, ha a gyerek érett, v te vagy picit gyerekesebb nem gáz :) énis örülnék ilyennek :P 18f
2011. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű, hogy titokban tetszel neki, csak a korkülönbség miatt nem mer lépni! Hány évesek vagytok? Minél idősebbek, annál kevésbé számít ez a két év.
2011. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 beco26 ***** válasza:
100%
Én középiskola első osztályába jártam, a csajszi érettségiző osztályba. Meghívott a 18. szülinapi bulijára. Összejöttünk, nyolc évig tartott, a mai napig jó a kapcsolatunk :) 37F
2011. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beco: megkérdezhetem, azért lett vége, mert 23 évesen, 8 év kapcsolat után eszedbe jutott, hogy "kiéld magad", vagy más oka volt? Azért érdekel, mert én is hasonló felállású kapcsolatban vagyok (igaz, később kezdtük, nem gimnazistaként!)
2011. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!