Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondjátok egy lányra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondjátok egy lányra, hogy csúnya, akkor az h néz ki a lelki szemeitek előtt?

Figyelt kérdés
XDMagyarul nektek mi a csúnya egy lányban?
2011. jan. 13. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mért, neked mi a csúnya egy fiúban?

Ránézek az arcára, és az a rúgd-meg feje van, nekem az a csúnya.

2011. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Kövér, pattanásos, ápolatlan.
2011. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 sancrotis ***** válasza:
63%

Első : csúnya arc, csúnya = nem szép VAGY aranyos VAGY "átlagos"

Második : kövér

2011. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 blex ***** válasza:
45%
kövér, ápolatlan és/vagy olyan randa feje van, hogy hátulról szebb jön ki. ennél jobban nem lehet leírni...
2011. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Felőlem lehet ápolt meg akármif@szom, ha arcra nem jön be akkor halott ügy...
2011. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha az arca bejön utána lehet bármilyen a teste?Most ne nézzük azt h belsőtulajdonság...
2011. jan. 13. 22:31
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Hááát, ha nagyon szép az arca akkor nem kell bomba test, ellenben egy bombatestű nő ronda arczal csak szexre kéne... Egy éve találkoztam egy csajjal, akinél szebbet még nem láttam, neki például szép széles csípője volt, ami különösen tetszett amikor előttem sétált :D
2011. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
arc nekem fontosabb mint a test,de azért ne legyen akármilyen,és nincs konkrét elképzelésem a rondáról
2011. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a csúnya szerintem.

Látni nagyon szép nőt,nagyon csúnya pasival és fordítva is,de lehet annak a nőnek ő az ideál,és neki nem csúnya.

Amúgy egy ducibb lánynak is lehet szép az arca,ha nincs nagyon elhízva,és van aki nem a nádszál vékony lányokat szereti...szóval teljesen relatív a csúnyaság,úgy mint a szépség is (pl. megnézel egy szépségkirálynőt,és neked nem tetszik)

2011. jan. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom h relatív a csúnya, ezért kértem, hogy mindenki egyenként írja le neki mit jelent ez egy lányon.Csak kíváncsi vagyok
2011. jan. 15. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!