Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Agyam eldobom mindjárt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyam eldobom mindjárt. Távkapcsolatban vagyunk, most beszélünk msn-en, és tuti nem csak velem beszél? Most hagyjam?

Figyelt kérdés

Meg is kérdeztem tőle, azt mondja menetrendet néz...(fél órája, hmm). Nem beszél senkivel azt mondja. Máskor egyből válaszol...ahhj:@

Bassza meg egész nap nincs rá ideje??!

Egy órát beszél velem, pont akkor foglalkozik ezzel...

áhh:@

Most én vagyok beteges féltékeny?

Rosszul esik.


2011. jan. 13. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy a betegesen féltékeny. Az hogy együtt vagytok, nem jelenti azt, hogy csak veled szabad beszélnie. Biztos vannak barátai, akik történetesen pont akkor érnek rá, amikor te.
2011. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor azt miért nem lehet megmondani?? Kérdeztem és letagadja.
2011. jan. 13. 22:00
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak olyan megalázó, hogy 3/4 órája beszélünk, mondom neki, hogy ha nem ér rá, majd beszélünk máskor. Erre elkezdi, csak kalkulál hogy mennyi a vonatjegy...3/4 órája..hát basszus
2011. jan. 13. 22:02
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek meg igaza van...

Nem az a lényeg itt, hogy csak vele beszéljen, de még azt sem mondja el, hogy mással beszél.

Beszélhet a barátaival...mért ne beszélhetne? Mi oka lenne rá, hogy titkolja?

Menetrendet meg nem szokták feladni kötelező olvasmánynak, ha jól tudom...

2011. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

miért beszélne csak veled??

kicsit tényleg beteges..

2011. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én se mondanám meg neked. Ha majd feléd jár, téged is jó lesz megfarkalni, vagy mi.Ez a távkapcsolat lényege.
2011. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ezzel le lehet állni, mert egyébként igen sokat tesz értem...Szerelmes belém. Személyesen semmi probléma, és nem lenne képes megcsalni...csak ez most..:(
2011. jan. 13. 22:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Emberek! Mi a franc beteges van ebbe? Tényleg nem értem!!!
2011. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szamóca. ***** válasza:

igen betegesen féltékeny vagy.

azért nem mondja hogy igen, mással is beszélek, mert tudja hogy kiakadsz rajta. voltam hasonló helyzetben, kezdetben simán odaböktem hogy naná hogy beszéelk mással is, hát mirét ne lenne szabad a barátaimmal kapcsoaltot tartani... rögtön jött hogy akkor most adjam meg a címüket, és egyébként is ne pasizgassak..eszem ágában sem volt.

ne féltékenykedj. szabad neki mással bezsélni, veled is beszél, és talán ha érdekesebb dumákkal szórakoztatnád a féltékenykedés helyett oda is figyelne rád.

2011. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem sok dolgod lehet, ha te képes vagy órákon keresztül csak a monitort bámulni, és azt lesni, melyik másodpercben ír :D Gondolom, hogy rosszul esik, de nyugi... hidd el, tényleg szoktak az emberek az msnen kívül mással is foglalkozni... ha meg mégis beszél valaki mással, akkor mi van? Nyilván nem csak a te kedvedért van msn fiókja :D Haverjaival, barátaival, osztálytársaival, rokonaival, simán beszélhet közben, és akkor mi van?

Bár nem tudom, ha azt mondja, nem beszél senkivel, miért nem hiszed el? Ezért sz*r a távkapcs, semmi bizalom nincs...

2011. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!