Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit reagáltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit reagáltatok volna hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma mikor hazajöttem , a villamoson összeakadt egy fiúval a tekintetem , először csak egy pillanatra másodszorra mikor újra egymásra néztünk küldött egy puszit . Biztosan nem értettem félre , mert miközben én döbbenten pislogtam rámkacsintott , de utána nem zavartatta magát és folytatta a beszélgetést a barátaival . Nem új , hogy egy fiú próbál felém közeledni , de ez meglepett . Azóta nem tudom elfelejteni . Egy gimnàziumba járunk én 17 vagyok , ő 17-18 lehet .
2011. jan. 13. 21:59
 1/5 szamóca. ***** válasza:

szerintem lehet lendületből kiröhögöm :DD

puszitdobálni és kacsintgatni? háát... nem épp megnyerő, ami aztilleti.

2011. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manócska'90 ***** válasza:

A legbájosabb mosolyomat küldtem volna neki, amin lett volna mit agyalnia utána - elég "sokértelmű" lett volna úgymond (történt már velem hasonló csaképp bankban és sajnos nem tudom, hogy kicsoda:( ). Olyan mosolyt, ami egyszerre bájos, kacér, szégyenlős és kihívó. Tökéletes fegyver - tapasztalat.


Persze csak ha nekem is bejön a srác.

2011. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt a rohadt életbe!

Kacsintgat, és puszit dobál?

Elsőnek igaza van, én szakadnék rajta! :'D

2011. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem volt , egy tipikus hülyegyerek , rendkívül érzékien "dobta az a puszit " szinte csókot , és olyan titokzatos ,és kacér tekintete volt .
2011. jan. 13. 22:18
 5/5 szamóca. ***** válasza:

esetleg nem imitált a nyelvével egy érzéki nyalást? XD

neharagudj, nekem rendkívül komikusnak tűnik az eset. egy fiú a ahaverjaival röhög, és közben érzéki csókokat dobál. hát minél érzikebbnek tnik annál viccesebb....

egyébként nem akarok pesszmista lenni, de valószínű hogy nem komolyan akar ő veled kapcsolatot kezdeményezni. azt nem íyg szokás, legalábbis felénk.

2011. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!